Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka Famuru ma umowę na dostawę sprzętu do Rosji za 68,6 mln zł brutto

4
Podziel się

Warszawa, 07.05.2020 (ISBnews) - OOO Famur - rosyjska spółka zależna Famuru - podpisała z OOO "UK Anżerskaja - Jużnaja" umowę na realizację dostaw 120 sztuk sekcji obudów zmechanizowanych i świadczenia usług nadzoru nad montażem, nabywanych w celu eksploatacji na terytorium Federacji Rosyjskiej, podał Famur. Wartość umowy to 68,6 mln zł brutto.

Spółka Famuru ma umowę na dostawę sprzętu do Rosji za 68,6 mln zł brutto
bEqWLbfp

"Określony w umowie zakres dostaw obejmuje 120 sztuk sekcji obudów zmechanizowanych ze sterowaniem i pakietem wymaganych części zamiennych. Całkowita wartość (brutto) zawartej umowy wyniosła 1,2 mld RUB, czyli 68,6 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Realizacja umowy będzie następować etapami zgodnie z terminami ustalonymi w harmonogramie. Zgodnie z umową końcowy termin realizacji przypada na przełom 2020 i 2021 r., podano również.

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru. Spółka od 2006 r. notowana jest na GPW. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 165 mln zł w 2019 r.

bEqWLbfS
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(4)
arczi
rok temu
w Rosji potęga, jedynie tam mozna odbudować Polska gospodarkę.
Raczwj
rok temu
Świetny interes zwiększanie efektywności rosyjskich kopalń, które zalewają Polskę węglem, który nawet z cłami jest tańszy od polskiego. Nic tylko dalej wspierać famur
Lm
rok temu
Soligorsk
bEqWLbfT
megi
rok temu
dobrze dobrze