Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Tower Investments uruchomił delikatesy internetowe deli2.pl

0
Podziel się:

Tower Investments uruchomił delikatesy internetowe deli2.pl, oferujące głównie produkty premium i bio. Zakupy będą mogli tu robić na razie mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, ale serwis w przyszłości będzie dostępny w kolejnych większych miastach w Polsce, podała spółka.

Tower Investments uruchomił delikatesy internetowe deli2.pl

"Naszym celem jest dostarczenie klientom wyłącznie produktów najwyższej jakości. Stawiamy na żywność nisko przetworzoną od najlepszych dostawców. Dostawy odbywać się będą w najwyższym reżimie sanitarnym, przez wyszkolonych kurierów, własnymi specjalnie przystosowanymi samochodami. Na każdym kroku, od wizyty na naszej stronie, przez zamówienie, aż po dostawę do domu naszych klientów, chcemy zachować wyjątkowy poziom obsługi" - powiedział prezes Bartosz Kazimierczuk, cytowany w komunikacie.

Deli2.pl oferuje produkty najwyższej jakości z wybranych tematycznych delikatesów w Warszawie. Znajdziemy tu świeże wypieki, mięso, ryby, sery, przetwory i szeroką gamę dań gotowych od ponad 30 lokalnych dostawców i producentów. Jako jedyny portal posiada w swoim asortymencie produkty Kuchni Adama Gesslera, podano także.

Tower Investments informowała we wrześniu br. o planach rozpoczęcia działalności produkcyjnej w branży cukierniczej oraz przygotowaniu delikatesów internetowych deli2.pl. Jak wówczas zapowiadano, usługa ma być dostępna początkowo w aglomeracji warszawskiej, a w kolejnych latach w 6 największych aglomeracjach Polski oferując dostęp dla ponad 10 mln klientów.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu "pod klucz". Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN. W 2017 r. spółka przeszła na rynek główny GPW w Warszawie z NewConnect.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)