Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

VAP: Firmy z branży e-papierosów gotowe do butelkowania płynów dezynfekcyjnych

0
Podziel się:

Część polskich firm wytwarzających m.in. płyny do e-papierosów przeznacza swoje linie produkcyjne do rozlewania, butelkowania i etykietowania płynów dezynfekcyjnych, poinformowało stowarzyszenie Vaping Association Polska (VAP). Jest to działanie pro bono, bez uzyskiwania z tego tytułu korzyści finansowych.

VAP: Firmy z branży e-papierosów gotowe do butelkowania płynów dezynfekcyjnych

Producenci z branży e-papierosów dysponują maszynami, które mogą zostać wykorzystane do porcjowania, nalewania, butelkowania i etykietowania płynów do dezynfekcji. Umożliwiają one napełnianie butelek o pojemności od 100 ml do 1 litra. W sytuacji, gdy pojawiające się na rynku płyny oferowane były w 5-litrowych kanistrach, propozycja ta umożliwi odbiorcom nabycie płynów w bardziej praktycznej pojemności oraz zwiększy możliwości dystrybucji płynów do dezynfekcji, podano w komunikacie.

"Pomimo tego, że - jak wiele polskich małych i średnich przedsiębiorstw - jesteśmy w tym momencie w trudnej sytuacji ekonomicznej, chcemy w miarę naszych możliwości włączyć się w walkę z koronawirusem. Linie produkcyjne w naszych firmach, na skutek przerwy w imporcie i znacznego spadku sprzedaży e-papierosów, stoją niewykorzystane. Jesteśmy w stanie napełnić dziennie od 20 do 30 tys. pojemników o pojemności od 100 ml, dając kompleksową usługę, czyli gotowy produkt, łącznie z etykietą. Szukamy i zachęcamy producentów płynów dezynfekcyjnych do współpracy z nami i skorzystania z naszego wsparcia" - powiedział prezes VAP Piotr Zieliński, cytowany w komunikacie.

Vaping Association Polska (VAP) to zarejestrowane w 2019 r. stowarzyszenie skupiające niezależnych polskich przedsiębiorców branży płynów do papierosów elektronicznych - zarówno producentów, dystrybutorów, jak i sprzedawców detalicznych.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)