Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Vivid Games wyemituje 2,54 mln nowych akcji bez pp, cena emisyjna 1,18zł/ szt.

0
Podziel się

Zarząd Vivid Games podjął uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w ramach kapitału docelowego w drodze emisji 2 542 374 akcji zwykłych na okaziciela serii H w drodze subskrypcji prywatnej, podała spółka.

bEpImFtx

"Na podstawie ww. uchwały zarządu kapitał zakładowy spółki został podniesiony o kwotę 254 237,4 zł do kwoty 3 228 577 w drodze emisji 2 542 374 akcji zwykłych na okaziciela serii H o wartości nominalnej 0,1 zł każda akcja" - czytamy w komunikacie.

Emisja akcji serii H zostanie przeprowadzona w drodze subskrypcji prywatnej, akcje zostaną zaoferowane Remigiuszowi Kościelnemu oraz Jarosławowi Wojczakowskiemu jako pożyczkodawcom w umowach pożyczek jak również Wojciechowi Humińskiemu, członkowi rady nadzorczej spółki, podano także.

"Cena emisyjna akcji została określona w sposób opisany w raporcie bieżącym nr 16/2020 z 14 kwietnia 2020 i wynosi 1,18 zł za akcję" - czytamy także.

bEpImFtz

Kapitał zakładowy spółki dzieli się obecnie na 29 743 396 akcji.

Akcjonariusze obejmą akcje serii H w zamian za wkład pieniężny, przy czym, zgodnie z umowami pożyczek, Remigiusz Kościelny i Jarosław Wojczakowski dokonają umownego potrącenia wierzytelności wobec spółki z tytułu zwrotu pożyczek z wierzytelnością spółki z tytułu wpłaty na poczet akcji nowej emisji.

"Za zgodą rady nadzorczej spółki, dotychczasowi akcjonariusze zostali pozbawieni prawa poboru akcji serii H" - czytamy także.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

bEpImFua
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)