Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

7Levels ukończył grę Castle of Heart i wysłał do certyfikacji Nintendo

0
Podziel się:

7Levels ukończył prace produkcyjne nad grą 'Castle of Heart', która trafiła do certyfikacji przez Nintendo, podała spółka.

7Levels ukończył grę Castle of Heart i wysłał do certyfikacji Nintendo

,,Studio zakończyło prace produkcyjne, potwierdzając tym samym plany wprowadzenia gry na rynek w pierwszym kwartale 2018 roku. Przedział cenowy 'Castle of Heart' ustalono na 15-20 USD/euro" - czytamy w komunikacie.

,,Produkcja 'Castle of Heart' została zakończona i tytuł obecnie oczekuje na certyfikację przez Nintendo. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji 'CoH' przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie" - powiedział wiceprezes Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

,,Równolegle prowadzimy prace związane z przygotowaniem spółki do debiutu na rynku NewConnect. Do grona spółek publicznych chcemy dołączyć na początku przyszłego roku" - dodał wiceprezes.

,,Castle of Heart" jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze, krakowskie studio liczy na ok. 100 tys. sprzedanych egzemplarzy. Strategia 7Levels zakłada wypuszczanie jednej dużej gry na konsolę Nintendo Switch (6-10 godz. rozgrywki) co 12-15 miesięcy.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)