Notowania

transport
28.06.2017 10:26

A. Klimek i R. Jennings zostali powołani na wiceprezesów OT Logistics

Podziel się
Dodaj komentarz

Rada nadzorcza OT Logistics powołała w skład zarządu Andrzeja Klimka i Richarda Jenningsa na stanowiska wiceprezesów, podała spółka.

"Pan Andrzej Klimek będzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych. Będzie on odpowiedzialny za koordynację działań operacyjnych realizowanych przez spółki grupy kapitałowej OT Logistics" - czytamy w komunikacie.

Z kolei Richard Jennings będzie odpowiedzialny za realizację strategii handlowej grupy kapitałowej OT Logistics na rynku krajowym i międzynarodowym, w tym osiągnięcie celów wynikających z budowania przez Grupę korytarza transportowego Bałtyk-Adriatyk. Zakres obowiązków wiceprezesa obejmie również działania sprzedażowe na rzecz zwiększenia aktywności grupy, zwłaszcza na rynkach Europy Zachodniej.

Zmiany w składzie zarządu wejdą w życie 1 lipca br.

"Oprócz wyżej wymienionych, w skład zarządu OT Logistics S.A wchodzą: prezes Zbigniew Nowik (strategia), wiceprezes Piotr Ambrozowicz (akwizycje i pozyskiwanie finansowania) oraz wiceprezes Ireneusz Miski" - czytamy dalej.

Andrzej Klimek pracował między innymi w latach 2004-2007 w Odratrans S.A., H. Cegielski - Poznań S.A., Stomil - Poznań S.A. i Jamalex sp. z o.o. Jest również wykładowcą Politechniki Poznańskiej oraz w Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Richard Jennings pracował na kierowniczych stanowiskach w P&O Containers i Associated British Ports. Był dyrektorem rozwoju w PD Ports, a także dyrektorem ds. handlu w Euroports Holding. Pełnił też funkcję dyrektora operacyjnego w Impala Terminals Group z Grupy Trafigura. Do czasu zatrudnienia w OT Logistics był dyrektorem w Solent Stevedores.

Grupa OT Logistics świadczy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne w Polsce i Europie Środkowej oraz Zachodniej. Spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW w lipcu 2013 r. W 2016 r. miała 712 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz