Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ailleron ma umowę z Actinver Bank na wdrożenie platformy LiveBank w Meksyku

0
Podziel się:

Warszawa, 07.06.2018 (ISBnews) - Ailleron zawarł umowę z Actinver Bank z siedzibą w Meksyku na wdrożenie platformy LiveBank, podała spółka. Umowa ma strategiczne znaczenie dla Grupy Ailleron ze względu na ekspansję jej produktów na nowy rynek - region NALA (Ameryka Północna i Ameryka Łacińska), podkreślono.

Ailleron ma umowę z Actinver Bank na wdrożenie platformy LiveBank w Meksyku

"Projekt zakłada wdrożenie nowej formy kontaktu klientów z bankiem tj. rozmowy tekstowe, audio, interakcje wideo z funkcjami prezentacji materiałów oraz możliwością uwierzytelniania klientów i autoryzacji operacji. Rozwiązanie będzie dostępne zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych" - czytamy w komunikacie.

Actinver Bank to meksykański bank skupiający się na klientach zamożnych, specjalizujący się w bankowości inwestycyjnej i zarządzaniu aktywami klientów. Posiada obecnie 60 strategicznie rozmieszczonych oddziałów w całym kraju, zatrudnia 1850 pracowników, a rosnąca sieć dystrybucji stawia go w gronie pięciu najważniejszych prywatnych banków w kraju. Bank notowany jest na Meksykańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, podano w komunikacie.

"Wartość umowy nie przekracza 10% kapitałów własnych spółki, zgodnie z ostatnim opublikowanym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Ailleron SA za pierwszy kwartał 2018 roku. Warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów. Umowa ma strategiczne znaczenie dla spółki i Grupy Ailleron ze względu na ekspansję jej produktów na nowy rynek - region NALA (Ameryka Północna i Ameryka Łacińska)" - czytamy dalej.

LiveBank to innowacyjne i unikalne rozwiązanie Ailleron, które pomaga milionom klientów banków wypełnić lukę między samoobsługową bankowością internetową/mobilną a fizycznymi oddziałami. LiveBank pozwala bankom aktywnie angażować klientów w dialog z bankiem, umożliwiając prezentację dynamicznie zmieniających się ofert, sprzedaż produktów bankowych z wykorzystaniem kanału wideo, audio, chat, co-browsingu i współdzielenia dokumentów. LiveBank uzupełnia istniejące kanały elektroniczne i umożliwia bankom współpracę ze swoimi klientami na dowolnym urządzeniu i w dogodnym dla nich momencie, podano także w materiale.

Ailleron (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) specjalizuje się w budowaniu produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to m.in. LiveBank, iLumio czy Ringback Tones.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)