Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

BM BGŻ wyżej wycenia akcje Wawelu

0
Podziel się

Analitycy BM BGŻ, w raporcie z 25 października, podtrzymali rekomendację kupuj dla spółki Wawel i podnieśli cenę docelową jej akcji do 464,9 zł z 288,4 zł.

BM BGŻ wyżej wycenia akcje Wawelu
(Pressmaster/Dreamstime)
bDAqyZit

*Analitycy BM BGŻ, w raporcie z 25 października, podtrzymali rekomendację _ kupuj _ dla spółki Wawel i podnieśli cenę docelową jej akcji do 464,9 zł z 288,4 zł. *

Metodą DCF analitycy wycenili akcje spółki ma 540,2 zł, a metodą porównawczą na 389,5 zł. Zwracają jednak uwagę, że Wawel powinien być notowany przy wyższych wskaźnikach niż inne spółki ze względu na brak zadłużenia, najwyższą rentowność oraz hojną politykę dywidendy.

_ Po znakomitych wynikach półrocznych spodziewamy się także bardzo dobrych rezultatów za 3Q bieżącego roku. Jednocześnie rosnący rynek oraz bardzo silna pozycja marki Wawel pozytywnie wpływają na perspektywy spółki. Ocena sytuacji finansowej spółki oraz jej perspektyw pozwala wskazać na niedowartościowanie Wawelu, w związku z czym podtrzymujemy rekomendację +kupuj+ z nową ceną docelową na poziomie 464,9 zł ustaloną jako średnią z wyceny DCF oraz wyceny porównawczej _ - napisano w raporcie.

bDAqyZiv

Raport został przygotowany przy kursie 409 zł, a we wtorek ok. godz. 12.45 za akcje spółki płacono 458,9 zł.

bDAqyZiW
giełda
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)