Notowania

technologie
15.05.2018 11:18

Cherrypick Games miało 1,01 mln zł zysku netto, 1,29 mln zł EBIT w I kw. 2018

Cherrypick Games odnotował 1,01 mln zł  zysku netto w I kw. 2018 r. wobec 0,84 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zysk operacyjny wyniósł 1,29 mln zł wobec 1,09 mln zł zysku rok wcześniej.

Przychody ze sprzedaży sięgnęły 3,26 mln zł w I kw. 2018 r. wobec 2,59 mln zł rok wcześniej.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych w pierwszym kwartale. W lutym br. z sukcesem skomercjalizowaliśmy grę 'My Hospital' i dzięki dokonanej transakcji znacząco przyspieszyliśmy prace nad projektem 'Beauty' oraz o ponad 1,5 roku prace nad kolejnym dużym tytułem 'Crime Stories'. Chcemy być jak najmniejszym studiem generującym jak największe przychody - zgodnie z tą filozofią podejmujemy każdą kolejną decyzję biznesową" - powiedział prezes Cherrypick Games Marcin Kwaśnica, cytowany w komunikacie.

Cherrypick Games pracuje obecnie nad czterema grami. 12 marca rozpoczął się soft-launch gry "MatchUp Friends". Gra została wydana na kilku wybranych rynkach, w celu zbadania reakcji i zachowań graczy. Równocześnie Cherrypick Games tworzy kolejne dwa projekty dedykowane kobietom - "Project Fame" i "Crime Stories", które zostaną wprowadzone do fazy soft-launch odpowiednio w II i IV kwartale br.

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 r. Spółka przejdzie na rynek główny GPW z NewConnect w tym roku.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz