Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Erbud ma umowę na realizację hotelu w Świnoujściu za 83 mln zł netto

0
Podziel się
Erbud ma umowę na realizację hotelu w Świnoujściu za 83 mln zł netto
bEqTFLBx

Erbud zawarł umowę na generalne wykonawstwo czterogwiazdkowego "Dobosz Hotel Blue" w Świnoujściu za 83 mln zł netto, podała spółka.

"Dla Erbud S.A. to już kolejny, tak ważny kontrakt realizowany dla branży hotelarskiej. Łącznie spółka może pochwalić się 3 obiektami tego typu w Świnoujściu. Ostatnio Erbud zakończył realizację świnoujskiego hotelu West Baltic Hotel i wykonuje prace związane z budową Hotelu Baltic Molo. Ponadto buduje także Hotel Hampton by Hilton w Gdańsku i w Łodzi" - czytamy w komunikacie.

Spółka będzie odpowiedzialna za prace budowlane wraz z niezbędnym uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Termin zakończenia realizacji przewidziano na 30 czerwca 2018 r. Inwestorem projektu jest Dobosz Hotel Blue spółka komandytowa, podano również.

bEqTFLBz

Hotel powstanie przy ulicach Uzdrowiskowej i Zdrojowej, jednych z kluczowych na mapie Świnoujścia.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. miała 1 763,28 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bEqTFLCa
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)