Notowania

technologie
28-12-2018 (08:48)

Farmvest złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia spółek Takt24

Farmvest złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad Takt sp. z o.o. i części mienia Takt24 sp. z o.o. sp.k., podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 21 grudnia, sprawa jest w toku.

"Zgłaszana koncentracja polega na przejęciu kontroli przez Farmvest sp. z o.o. nad Takt sp. z o.o. (koncentracja w formie określonej w art. 13 ust. 2 pkt 2 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów) oraz zorganizowanej części przedsiębiorstwa Takt24 sp. z o.o. sp.k. (koncentracja w formie określonej w art. 13 ust. 2 pkt 4 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów)" - czytamy w komunikacie.

Farmvest sp. z o.o. należy do grupy THC, która działa w wielu branżach, m.in. doradztwie inwestycyjnym, produkcji materiałów i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu i budownictwa, usług związanych z transportem towarów, badań diagnostyki obrazowej, handlu i produkcji i serwisowania automatów biletowych.

Spółki Takt sp. z o.o. oraz Takt24 sp. z o.o. sp.k. prowadzą działalność w zakresie tłoczenia płyt kompaktowych (m.in. CD i DVD), produkcji płyt winylowych oraz usług drukarskich i poligraficznych.

 

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz