Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
03.12.2018 13:54

Huawei otworzy 15 grudnia w Warszawie swój pierwszy 'dom marki' w regionie

Warszawa, 03.12.2018 (ISBnews) - Huawei otworzy 15 grudnia w Warszawie swój pierwszy "dom marki", poinformował szef regionu CEE i Nordics Yanmin Wang. Koncern rozważy otwarcie kolejnych tego typu punktów w innych miastach Polski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Zhang zhaojiu - Imaginechina/EAST NEWS)

,,Otwieramy w warszawskiej Arkadii pierwszy w Polsce i Europie Środkowej sklep flagowy Huawei. Polska to nasz drugi najważniejszy rynek z największym potencjałem w regionie, mamy tu najlepsze relacje i dużo projektów rozwojowych, w tym R&D. Chcemy uczestniczyć w działaniach dla społeczeństwa, a w naszym sklepie prezentować nowe produkty, spotykać się z klientem i budować jego doświadczenia z urządzeniami" - powiedział Wang podczas prezentacji sklepu.

,,Rozważymy stworzenie kolejnych punktów w Polsce. Chcemy skopiować ten koncept na inne kraje w regionie" - dodał szef regionu CEE i Nordics.

Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei Consumer Business Group w Polsce wskazał, że w sklepie na łącznie 227 m2 pokazane zostanie pełne portfolio koncernu, czyli nie tylko smartfony, ale również notebooki, produkty IoT, czy routery.

,,Ten sklep pozycjonujemy jako dom marki. Ma to być miejsce doświadczenia produktów, serwis, angażujące wydarzenia o technologii, innowacjach, dizajnie, doświadczeniu klienta, a także jak tworzyć na urządzeniach Huawei" - dodała dyrektor marketingu Huawei CBG Polska Dorota Natalia Haller.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-12-2018

DaroMam klawiszowca i jest super. Przecz ze srajfonami.

08-12-2018

goscNatomiast fakt, że firma związana jest z wojskowymi służbami Chin nie powoduje żadnej refleksji...

09-12-2018

txcKto kupuje chińskie urządzenia, które będą go za własne pieniądze szpiegować?

Rozwiń komentarze (4)