Notowania

technologie
28.10.2016 13:15

Huckleberry Games pozyskało 2 mln zł z emisji akcji, chce wejść na NC w 2017 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

Huckleberry Games zakończyła ofertę publiczną akcji, z której pozyskała blisko 2,05 mln zł, poinformowała spółka. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na produkcję nowych gier na komputery PC, konsole i urządzenia VR oraz na przygotowanie aplikacji mobilnej do gry "Edengrad", podano również.

"Jesteśmy w trakcie pozyskiwania nowych fachowców w dziedzinie produkcji oraz projektowania gier wideo. Nowe gry to duże wyzwanie dla spółki, ale mogą one pomóc uplasować ją w czołówce liderów gier MMO oraz VR. Mamy nadzieję, że wejście na NewConnect zwiększy rozpoznawalność Huckleberry Games na rynku oraz pozwoli zaistnieć w czołówce polskich spółek zajmujących się produkcją gier wideo" - powiedział prezes Patryk Borowski, cytowany w komunikacie.

Spółka planuje zadebiutować na rynku NewConnect na początku 2017 r., podano również.

"Huckleberry Games podała również termin debiutu gry 'Edengrad'. Produkcja ta trafi do sprzedaży w listopadzie br. Gra 'Edengrad' została po raz kolejny zaprezentowana podczas targów Poznań Game Arena, które odbywały się w dniach 21.10-23.10.2016 r." - czytamy w komunikacie.

Huckleberry Games zajmuje się produkcją gier typu MMORPG.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz