Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

IHG otworzy hotel Holiday Inn w Gdańsku w 2019 r.

0
Podziel się:
IHG otworzy hotel Holiday Inn w Gdańsku w 2019 r.

InterContinental Hotels Group (IHG) planuje otworzyć hotel Holiday Inn w Gdańsku w 2019 r., poinformowała firma. Deweloperem obiektu będzie UBM Development AG, natomiast IHG będzie zarządzać hotelem, podano również.

"Polska szybko staje się centrum dla podróży biznesowych i turystycznych. Dzieje się tak m.in. ze względu na rozwój ekonomiczny kraju w ostatnich latach. Staramy się dostosowywać lokalizacje i marki naszych hoteli do potrzeb i oczekiwań klientów. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że rozszerzamy portfolio IHG w Polsce o kolejny Holiday Inn razem z naszym wieloletnim partnerem UBM" - powiedział director development Europe Miguel Martins, cytowany w komunikacie.

Obecnie w Polsce działa sześć hoteli IHG, a kolejne sześć hoteli jest w trakcie realizacji. IHG niedawno ogłosiło, iż w pierwszym półroczu podpisano kontrakty na budowę 4 tys. pokoi hotelowych w 24 obiektach. To najlepszy wynik firmy w pierwszym półroczu od 2008 r., podano również.

"Nowy, 236-pokojowy hotel Holiday Inn Gdańsk City Centre będzie ulokowany w centrum Gdańska, naprzeciw gdańskiej mariny, ok. 25 min. jazdy od lotniska im. Lecha Wałęsy" - czytamy w komunikacie.

IHG to globalna firma posiadająca szerokie portfolio marek hotelowych. W ramach IHG funkcjonuje obecnie ponad 5 tys. hoteli oferujących łącznie niemal 750 tys. pokoi w około 100 krajach w ramach franczyzy, leasingu, umów o zarządzanie lub będących własnością grupy.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)