Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
27.07.2017 17:01

Marek Rybiec złożył rezygnację z funkcji prezesa Skarbiec Holding i Skarbiec TFI

Podziel się
Dodaj komentarz

Marek Rybiec złożył rezygnację z dniem 30 września 2017 r. z pełnionej przez niego funkcji prezesa Skarbiec Holding oraz Skarbiec TFI, poinformowała spółka.

"Skarbiec Holding informuje, że otrzymała w dniu 27 lipca 2017 r. od Marka Rybca rezygnację z dniem 30 września 2017 r. z pełnienia przez niego funkcji prezesa spółki. Jednocześnie Marek Rybiec złożył rezygnację z dniem 30 września 2017 r. z pełnionej przez niego funkcji prezesa w spółce zależnej tj. Skarbiec TFI" - czytamy w komunikacie.

W złożonych dokumentach rezygnacji nie podano przyczyn rezygnacji, wskzano także.

W połowie czerwca br. rezygnację z funkcji wiceprezesa Skarbiec Holding oraz wiceprezesa Skarbiec Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (TFI) ze skutkiem na 30 czerwca bez podania przyczyn tej decyzji złożył Tomasz Stadnik.

Skarbiec Holding to grupa zarządzająca funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz świadcząca usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding jest akcjonariuszem Skarbiec TFI, które powstało w 1997 i zajmuje na rynku krajowym 5. miejsce pod względem wartości aktywów pod zarządzaniem w Polsce i jest drugim największym, niezależnym TFI działającym w Polsce.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz