Notowania

technologie
18.01.2017 17:47

OEX wyemitował obligacje serii A o łącznej wartości nominalnej 20 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

OEX wyemitował obligacje serii A o łącznej wartości nominalnej wynoszącej 20 mln zł, podała spółka.

,,W ramach ww. emisji spółka wyemitowała 20 000 obligacji, niemających formy dokumentu, o wartości nominalnej 1 000 zł każda i terminie wykupu przypadającym w dniu 17 stycznia 2020 r." - czytamy w komunikacie.

Pod koniec grudnia ub.r. OEX zdecydował o emisji do 20 000 trzyletnich obligacji serii A o łącznej wartości do 20 mln zł w ramach programu emisji o maksymalnej wartości 56 mln zł.

Spółka podawała wcześniej, że będzie ubiegała się o wprowadzenie obligacji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst prowadzonym przez GPW lub BondSpot, stosownie do regulacji ASO Catalyst.

Na początku grudnia zarząd OEX podjął uchwałę w sprawie ustanowienia programu emisji obligacji, w ramach którego spółka może emitować obligacje na łączną kwotę do 56 mln zł. Podano wówczas, że planowany termin emisji obligacji serii A to styczeń 2017 r.

Grupa OEX (wcześniej Grupa Tell) to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży. Posiada w swojej ofercie pełną gamę usług związanych ze sprzedażą w kanale tradycyjnym i e-commerce jak również ich integracją i obsługą w modelu wielokanałowym. Grupa jest notowana na GPW od 2005 r. (początkowo jako Tell).

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz