Notowania

technologie
30.10.2017 14:50

Poczta Polska udostępniła kantor online we współpracy z Raiffeisen Solutions

Podziel się
Dodaj komentarz

Poczta Polska we współpracy z Raiffeisen Solutions udostępniła możliwość wymiany walut online na stronie internetowej Poczty Polskiej, podała spółka.

"Umożliwienie wymiany walut online wpisuje się w strategię Poczty Polskiej. Dążymy do tego, by nasi klienci mieli do dyspozycji możliwie szeroki wachlarz nowoczesnych usług, zarówno pocztowych, jak i finansowych. W swojej ofercie mamy produkty bankowe i ubezpieczeniowe, a dzięki współpracy z Raiffeisen Solutions poszerzamy naszą ofertę o internetowy kantor wymiany walut" - powiedział członek zarządu Poczty Polskiej Grzegorz Kurdziel, cytowany w komunikacie.

"Cieszymy się, że tak poważana instytucja jak Poczta Polska zdecydowała się skorzystać z naszego doświadczenia w oferowaniu rozwiązań umożliwiających wymianę walut po najlepszych kursach" - dodał Tomasz Mikoda, prezes Raiffeisen Solutions, spółki prowadzącej kantor internetowy Rkantor.com.

Klienci Poczty Polskiej mają do dyspozycji 19 walut: euro, dolara amerykańskiego, funta brytyjskiego, franka szwajcarskiego, a także m.in.: jena japońskiego, dolara kanadyjskiego, koronę czeską i rubla.

"Aby dokonać pierwszej transakcji, wystarczy tylko zarejestrować się online. Kolejne operacje przeprowadza się po zalogowaniu do swojego profilu. Z szerokiej oferty usług wymiany walut online mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Oferta skierowana jest także do tych, którzy nie mają konta walutowego w żadnym banku. Klienci Poczty Polskiej mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotówkach do wszystkich banków. Darmowe są też przelewy walutowe do 13 polskich banków, także do Banku Pocztowego. Są one księgowane błyskawicznie - średnio w 15 min" - czytamy dalej.

Poza wymianą walut, klienci kantoru internetowego mogą skorzystać z szeregu bezpłatnych usług, m.in.: alertu kursowego, wymiany z odroczoną wpłatą oraz przelewów zagranicznych do 245 miejsc na świecie.

Poczta Polska w swojej ofercie udostępnia również możliwość wymiany walut w kantorach stacjonarnych, dostępnych w około 840 placówkach pocztowych, mieszczących się w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Polski, podano także w komunikacie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz