Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Semeko ma 18 mln zł kredytu z Alior Banku m.in. na nowe grunty pod inwestycje

0
Podziel się:
Semeko ma 18 mln zł kredytu z Alior Banku m.in. na nowe grunty pod inwestycje
bEEcHnsl

Upper Finance Med Consulting pozyskał dla Semeko Grupa Inwestycyjna kredyt w kwocie 18 mln zł w Alior Banku, podała spółka. Środki z kredytu będą wykorzystane m.in. na nabycie nowych gruntów inwestycyjnych.

"Upper Finance Med Consulting pozyskał dla Semeko Grupa Inwestycyjna SA w Alior Banku kredyt w kwocie 18 mln zł. Pożyczka posłuży sfinansowaniu bieżącej działalności Grupy, która obecnie prowadzi osiem nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych na terenie Redy i Gdyni, w tym nabyciu nowych gruntów inwestycyjnych" - czytamy w komunikacie.

Semeko Grupa Inwestycyjna, która prowadzi działalność na terenie Rumii, Redy i Gdyni, do tej pory wybudowała już ponad 120 tys. PUM. Do flagowych projektów dewelopera należą: Horyzonty Gdyni, Aquatower, a także Aquasfera. W bezpośrednim sąsiedztwie ostatniego projektu Grupa zrealizowała multikompleks z galerią handlową i największym w Polsce aquaparkiem, podano także.

bEEcHnsn

"Jako doświadczony, wiodący deweloper na dynamicznie rozwijającym się rynku mieszkaniowym w Redzie, realizujący również tak śmiałe i nowoczesne projekty jak zagospodarowanie gdyńskiego Międzytorza, Semeko spotkał się z pozytywną decyzją kredytową. Duży potencjał średniej wielkości miast, także pod względem mieszkaniowym, sprawia, że instytucje finansowe coraz chętniej decydują się na wsparcie lokalnych firm deweloperskich"- skomentowała Tatiana Piechota, partner w Grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Med Consulting, cytowana w komunikacie.

Upper Finance Med Consulting poza doradztwem finansowym w procesie fuzji i przejęć specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla sektora medycznego, obsługując większość prywatnych podmiotów branży medycznej działających na polskim rynku. Grupa Upper Finance poza rynkiem medycznym działa również w branży deweloperskiej mieszkaniowej i komercyjnej.

bEEcHnsO
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)