Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
13.02.2018 15:08

Wizz Air uruchomi loty z Olsztyna do Dortmundu od 14 maja

Wizz Air uruchomi trasę z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Dortmundu od 14 maja br. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, podał przewoźnik.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nowa trasa wzmocni relacje biznesowe między Polską i Niemcami, stymulując jednocześnie lokalną branżę lotniczą i turystyczną. Z popularnym połączeniem do Londynu Luton, które odbywa się do trzech razy w tygodniu, Wizz oferuje z Mazur dwie niskokosztowe trasy. W 2017 roku 56 tys. pasażerów skorzystało z oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury" - czytamy w komunikacie.

Wraz z nowym połączeniem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 165 tras do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce, podano także.

"Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie długo oczekiwanej trasy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Niemiec. Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów z Polski podróżujących w celach zarówno biznesowych, jak i turystycznych. Nowa oferta Wizz zapewni bezpośrednie połączenie do kulturalnego i handlowego centrum wschodniej części Zagłębia Ruhry. Ponadto wierzymy, że turyści z Niemiec zdecydują się jeszcze liczniej odwiedzać Mazury, co wpłynie korzystnie na rozwój lokalnego rynku pracy. Loty w poniedziałki i piątki to dogodne rozwiązanie w kontekście wyjazdów weekendowych. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać na Mazurach i w całej Polsce zapewniając doskonały poziom usług podczas każdego lotu Wizz" - powiedział manager ds. komunikacji Gabor Vasarhelyi, cytowany w komunikacie.

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Centralnej i Wschodniej Europie. W 2017 r. miał 28,2 mln pasażerów.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz