Notowania

budownictwo
24.05.2016 16:24

ZUE z najtańszą ofertą na prace na linii nr 95 pod Krakowem za 35,8 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

ZUE złożyło najtańszą ofertę, wartą 35,82 mln zł brutto, w przetargu pod nazwą "Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą 'Prace na linii kolejowej nr 95 Kraków Mydlniki - Podłęże na odcinku Kościelniki - Podłęże' realizowanym w ramach projektu 'Prace na linii E 30 na odcinku Kraków Główny Towarowy - Rudzice wraz z dobudową torów linii aglomeracyjnej'.", podała spółka.

"Termin realizacji zadania: 540 dni od daty rozpoczęcia. Termin związania ofertą wynosi 60 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem składania ofert. Kryteria oceny ofert stanowią: całkowita cena brutto - waga: 95%, okres gwarancji - waga: 5%" - czytamy w komunikacie.

W odniesieniu do pierwszego z powyższych kryteriów oferta złożona przez spółkę jest najkorzystniejsza. Z kolei w odniesieniu do kryterium okresu gwarancji oferta złożona przez spółkę jest analogiczna do pozostałych uczestników przetargu, podano również.

PKP Polskie Linie Kolejowe podały, że łącznie wpłynęło 15 ofert. Druga najtańsza należała do Przedsiębiorstwa Napraw i Utrzymania Infrastruktury z Krakowa (37,29 mln zł), a trzecia - do Strabagu (40,78 mln zł). Zamawiający przeznaczał na zadanie 44,96 mln zł brutto.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz