Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Włodzimierz Dola prezesem operatora PGE Narodowego - spółki PL.2012+

0
Podziel się:

Warszawa, 03.12.2019 (ISBnews) - Włodzimierz Dola został powołany na stanowisko prezesa spółki PL.2012+, operatora stadionu PGE Narodowy, podała spółka.

Włodzimierz Dola prezesem operatora PGE Narodowego - spółki PL.2012+
(PAP, Paweł Supernak)

"[Włodzimierz Dola] jest doświadczonym menadżerem, który pracował w wielu organizacjach o rożnej skali działania. Absolwent studiów prawniczych oraz administracyjnych, radca prawny. Włodzimierz Dola przez 10 lat pracował w branży consultingowej, na stanowiskach różnego szczebla, od specjalisty po prezesa zarządu. Przez ostatnie dwa lata pracował w Banku Gospodarstwa Krajowego jako dyrektor Biura Rozwoju Rynku Regionalnego. Pełni także funkcję prezes zarządu Fundacji Promocji Rozwoju. Ukończył studia prawnicze (magister prawa) i administracyjne (magister administracji) na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie" - czytamy w komunikacie.

Nowy prezes pokieruje spółką zarządzającą PGE Narodowym, jedną z największych aren wielofunkcyjnych w Europie. Spółka zatrudnia ponad 100 osób. PGE Narodowy jest największym stadionem w Polsce i jako jedyny w tej części Europy posiada klasę rozgrywkową "UEFA Elite Stadiums". Co roku odwiedzają go ponad 2 mln gości. Stadion powstał z myślą o turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012, poinformowano także.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)