Trwa ładowanie...
bECNoVit
Notowania
Przejdź na

500+ dla pracowników. "Wypracujmy system, a nie kolejne hasło"

Federacja Przedsiębiorców Polskich proponuje 500+ dla pracowników, które można będzie przeznaczać na zakup jedzenia. - Wchodzimy w kategorię haseł i bilbordów. Nie jesteśmy w marcu, dziś wiemy, że świat jutro się nie skończy. Mamy czas, by usiąść razem i popracować nad programem - powiedział w programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Nie hasła kampanijne, nie kolejne konferencje prasowe "coś tam plus", tylko usiądźmy na kilka dni, zbierzmy rozwiązania, policzmy to i przekażmy przedsiębiorcom. Trzeba wypracować system, a nie hasło - dodał.

183 reakcje
34
88
61
Podziel się
Komentarze (61)
zobacz więcej komentarzy (61)
bECNoViF
KOMENTARZE
(61)
Olowek
11 miesięcy temu
500 + dla pracujących na zakup jedzenia. To przecież brzmi absurdalnie. Bo skoro ktoś pracuje i zarabia to go chyba będzie stać na zakup jedzenia. A co z niepełnosprawnymi czy emerytami których przed pandemia nie było stać na życie i dalej ich nie stać. A 13 to nadal jest marne wsparcie. Bo pracujący który ma roczne zarobki 3 razy wyższe od niepełnosprawnego nie dorabiającego. Jeszcze dostaje czasem więcej dodatku 500+ na dzieci niż ci mają renty lub emerytury. Ci przedstawiciele przedsiębiorców myślący jak zarabiać jeszcze więcej i mieć jeszcze więcej niech się ze swoimi durnowatymi pomysłami schowają. Sami będą zarabiać po 12 tys miesięcznie czyli tyle ile na rok ma osoba niepełnosprawna. A będą mówić że mają mało i każda kolejna złotówka jest im potrzebna bo żyć nie mają za co. To niech najpierw każdy przez 10 lat pożyje za 1tys miesięcznie.
KINDER PLUS
11 miesięcy temu
NIECH PRZEDSIĘBIORCY DORZUCA DO WYPŁATY 500 ZŁ MY NIE CHCEMY RODAKÓW OKRADAĆ Z ICH PIENIĘDZY
DGHDFGBDGD
11 miesięcy temu
NIECH PRZEDSIĘBIORCY DORZUCA DO WYPŁATY 500 ZŁ MY NIE CHCEMY RODAKÓW OKRADAĆ Z ICH PIENIĘDZY
bECNoViX
Moje zdanie
11 miesięcy temu
Jestem emerytem, pracuję i nie mam zamiaru latać z jakimiś bonami do sklepów jak ostatni dziad. Wolę gotówkę na koncie jak pewnie większość pracujących, a bony to niech dają rodzinkom z dzieciarnią na konkretne produkty żywnościowe, żeby nie przepijali 500+.
Olek
11 miesięcy temu
Pracodawcy powinni brać przykład z zachodu i płacić pracownikom jak na zachodzie.Wkoncu jesteśmy w Unii.Wtedy będziemy w miarę normalnie żyć a nie harować i biedowac.
...
Następna strona