Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Federacja Przedsiębiorców Polskich proponuje 500+ dla pracowników, które można będzie przeznaczać na zakup jedzenia. - Wchodzimy w kategorię haseł i bilbordów. Nie jesteśmy w marcu, dziś wiemy, że świat jutro się nie skończy. Mamy czas, by usiąść razem i popracować nad programem - powiedział w programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Nie hasła kampanijne, nie kolejne konferencje prasowe "coś tam plus", tylko usiądźmy na kilka dni, zbierzmy rozwiązania, policzmy to i przekażmy przedsiębiorcom. Trzeba wypracować system, a nie hasło - dodał.

61
Podziel się:
KOMENTARZE
(61)
Olowek
3 lata temu
500 + dla pracujących na zakup jedzenia. To przecież brzmi absurdalnie. Bo skoro ktoś pracuje i zarabia to go chyba będzie stać na zakup jedzenia. A co z niepełnosprawnymi czy emerytami których przed pandemia nie było stać na życie i dalej ich nie stać. A 13 to nadal jest marne wsparcie. Bo pracujący który ma roczne zarobki 3 razy wyższe od niepełnosprawnego nie dorabiającego. Jeszcze dostaje czasem więcej dodatku 500+ na dzieci niż ci mają renty lub emerytury. Ci przedstawiciele przedsiębiorców myślący jak zarabiać jeszcze więcej i mieć jeszcze więcej niech się ze swoimi durnowatymi pomysłami schowają. Sami będą zarabiać po 12 tys miesięcznie czyli tyle ile na rok ma osoba niepełnosprawna. A będą mówić że mają mało i każda kolejna złotówka jest im potrzebna bo żyć nie mają za co. To niech najpierw każdy przez 10 lat pożyje za 1tys miesięcznie.
KINDER PLUS
3 lata temu
NIECH PRZEDSIĘBIORCY DORZUCA DO WYPŁATY 500 ZŁ MY NIE CHCEMY RODAKÓW OKRADAĆ Z ICH PIENIĘDZY
DGHDFGBDGD
3 lata temu
NIECH PRZEDSIĘBIORCY DORZUCA DO WYPŁATY 500 ZŁ MY NIE CHCEMY RODAKÓW OKRADAĆ Z ICH PIENIĘDZY
Moje zdanie
3 lata temu
Jestem emerytem, pracuję i nie mam zamiaru latać z jakimiś bonami do sklepów jak ostatni dziad. Wolę gotówkę na koncie jak pewnie większość pracujących, a bony to niech dają rodzinkom z dzieciarnią na konkretne produkty żywnościowe, żeby nie przepijali 500+.
Olek
3 lata temu
Pracodawcy powinni brać przykład z zachodu i płacić pracownikom jak na zachodzie.Wkoncu jesteśmy w Unii.Wtedy będziemy w miarę normalnie żyć a nie harować i biedowac.
...
Następna strona