Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Akademia Menedżera Innowacji – naucz się zarabiać na innowacjach

0
Podziel się:

Innowacyjne produkty i metody produkcji to szansa na wyprzedzenie konkurencji, zdobycie nowych rynków i zwiększenie zysków. Do końca roku firmy mogą zgłaszać się do udziału w „Akademii Menadżera Innowacji”. Autorski program szkoleniowo-doradczy PARP przygotuje menadżerów do skutecznego wprowadzania nowatorskich pomysłów i technologii w ich firmach.

Akademia Menedżera Innowacji – naucz się zarabiać na innowacjach
(Shutterstock.com)
bEDOqcNx

Akademia Menadżera Innowacji (AMI) to autorski program szkoleniowo-doradczy opracowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z najlepszymi praktykami biznesu w dziedzinie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz wdrażania innowacji. AMI przygotowuje właścicieli i kadrę zarządzającą do sprawnego wdrażania innowacyjnych procesów, produktów i usług w przedsiębiorstwach.

Program Akademii to połączenie szkoleń i doradztwa z zakresu kultury innowacyjności, strategii, struktury organizacyjnej, oceny potencjału i zasobów oraz zrozumienia procesów w firmie. Wykłady i warsztaty odbywają się na dwudniowych zjazdach (piątki i soboty). Doradztwo prowadzone jest bezpośrednio w przedsiębiorstwach uczestników Akademii. Program przewiduje do 120 godzin usług doradców, którzy pomogą skonfrontować wiedzę szkoleniową z praktyką w swojej firmie. Uczestnicy kończą program z gotowym planem wdrożenia zmian odpowiadających na potrzeby zdiagnozowane po przystąpieniu do programu.

bEDOqcNz

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do firm działających w Polsce – bez względu wielkość i branżę, w której działają. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno właściciele i kadra zarządzająca firm, jak i menadżerowie średniego szczebla.

Udział w AMI jest płatny, ale przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie ze środków unijnych – 80 proc. w przypadku mikro-, małych i średnich firm oraz 50 proc. w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Rekrutacja do II edycji AMI potrwa do 31 grudnia br. Pierwszy zjazd otwierający cykl szkoleniowo-doradczy został zaplanowany na koniec lutego 2020 r.

bEDOqcNF

Co daje uczestnictwo w AMI?

● Poznasz silne i słabe strony Twojej firmy – badanie innowacyjności metodą Innovation Health Check (IHC)
● Zyskasz kompetencje i kwalifikacje zawodowe z zakresu zarządzania innowacyjnością
● Otrzymasz niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności jej wykorzystania – praca w zespołach warsztatowych
● Dowiesz się, jak z innowacyjnością radzą sobie najlepsi – przeanalizujemy doświadczenia polskich firm
● Doradztwo dedykowane bezpośrednio Twojej firmie – 60 godz. dla mikroprzedsiębiorstw oraz 120 godz. doradztwa dla MŚP i dużych przedsiębiorstw
● Dostęp do bogatej, interaktywnej Bazy Wiedzy AMI
● Przynależność do Klubu Alumnów AMI pozwalająca na utrzymanie i rozwijanie kontaktów ważnych dla rozwoju Twojej firmy
● Gotowy plan wdrożenia zmian, które pozwolą podnieść innowacyjność i zyski Twojej firmy

O AMI na Impact FinTech ‘19

Na temat AMI można będzie posłuchać i porozmawiać na 4 grudnia br. Impact Fintech ’19 w Katowicach. PARP zaprasza na panel pt. „Zarabiaj na innowacjach – II edycja Akademii Menadżera Innowacji”
● Gdzie: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, sala Round Table 2
● Kiedy: 4 grudnia 2019 r., godz. 15:00

bEDOqcOa
KOMENTARZE
(0)