Notowania

impact fintech 2019
16.12.2019 12:09

AMI – jak zarabiać na innowacjach

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ze wsparciem uznanych praktyków biznesu, nauczy polskie firmy, jak zarabiać na wprowadzaniu innowacji. Trwa rekrutacja do II edycji Akademii Menadżera Innowacji (AMI).

Podziel się
Dodaj komentarz
(Shutterstock.com)

Akademia Menadżera Innowacji (AMI) to program szkoleniowo-doradczy opracowany przez PARP z pomocą specjalistów w dziedzinie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz wdrażania innowacji. Pierwszy tego typu w naszym kraju. Oferta AMI jest kierowana zarówno do właścicieli firm i ich kadry zarządzającej, jak i menadżerów średniego szczebla. Celem programu jest przygotowanie menadżerów do tworzenia środowiska pracy stymulującego innowacje oraz do tworzenia i wdrażania innowacji w zakresie produktów lub usług.

Czym się wyróżnia program?

Akademię Menadżera Innowacji spośród innych dostępnych na rynku programów szkoleniowych i doradczych wyróżnia silne zorientowanie na potrzeby uczestników. Każda firma biorąca udział w programie przechodzi diagnozę poziomu innowacyjności przedsiębiorstwa metodą Innovation Health Check. Na jej podstawie otrzyma indywidualne doradztwo i wiedzę. Program Akademii to połączenie szkoleń i doradztwa z zakresu kultury innowacyjności, strategii, struktury organizacyjnej, oceny potencjału i zasobów oraz zrozumienia procesów w firmie. Wykłady i warsztaty odbywają się na dwudniowych zjazdach (piątki i soboty). Doradztwo prowadzone jest bezpośrednio w przedsiębiorstwach uczestników Akademii. Program przewiduje do 120 godzin usług doradców (do 60 godz. w przypadku mikroprzedsiębiorstw), którzy pomogą skonfrontować wiedzę szkoleniową z praktyką we własnej firmie. Uczestnicy zakończą program z gotowym planem wdrożenia zmian odpowiadających na potrzeby ich firm.

Duże dofinansowanie

Udział w AMI jest płatny, ale przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie ze środków unijnych – 80 proc. w przypadku mikro-, małych i średnich firm oraz 50 proc. w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej i dołącz do Akademii Menadżera Innowacji!

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-12-2019

nbvco za durnota brak gotowki w obiegu wynoscie sie z tym wariactwem na zachodzie tego nie ma polskie barany

10-12-2019

cxzwynoscie sie z tym programem tak stworzy sie niewolnikow,, zly pomysl, kompletne niewolnictwo,

09-12-2019

RRGłupi naród niewolników. Jak wycofują gotówkę skończy się wolność jednostki. Na Zachodzie to wiedzą.

Rozwiń komentarze (3)