Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

AMI – jak zarabiać na innowacjach

3
Podziel się:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ze wsparciem uznanych praktyków biznesu, nauczy polskie firmy, jak zarabiać na wprowadzaniu innowacji. Trwa rekrutacja do II edycji Akademii Menadżera Innowacji (AMI).

AMI – jak zarabiać na innowacjach
(Shutterstock.com)

Akademia Menadżera Innowacji (AMI) to program szkoleniowo-doradczy opracowany przez PARP z pomocą specjalistów w dziedzinie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz wdrażania innowacji. Pierwszy tego typu w naszym kraju. Oferta AMI jest kierowana zarówno do właścicieli firm i ich kadry zarządzającej, jak i menadżerów średniego szczebla. Celem programu jest przygotowanie menadżerów do tworzenia środowiska pracy stymulującego innowacje oraz do tworzenia i wdrażania innowacji w zakresie produktów lub usług.

Czym się wyróżnia program?

Akademię Menadżera Innowacji spośród innych dostępnych na rynku programów szkoleniowych i doradczych wyróżnia silne zorientowanie na potrzeby uczestników. Każda firma biorąca udział w programie przechodzi diagnozę poziomu innowacyjności przedsiębiorstwa metodą Innovation Health Check. Na jej podstawie otrzyma indywidualne doradztwo i wiedzę. Program Akademii to połączenie szkoleń i doradztwa z zakresu kultury innowacyjności, strategii, struktury organizacyjnej, oceny potencjału i zasobów oraz zrozumienia procesów w firmie. Wykłady i warsztaty odbywają się na dwudniowych zjazdach (piątki i soboty). Doradztwo prowadzone jest bezpośrednio w przedsiębiorstwach uczestników Akademii. Program przewiduje do 120 godzin usług doradców (do 60 godz. w przypadku mikroprzedsiębiorstw), którzy pomogą skonfrontować wiedzę szkoleniową z praktyką we własnej firmie. Uczestnicy zakończą program z gotowym planem wdrożenia zmian odpowiadających na potrzeby ich firm.

Duże dofinansowanie

Udział w AMI jest płatny, ale przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie ze środków unijnych – 80 proc. w przypadku mikro-, małych i średnich firm oraz 50 proc. w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej i dołącz do Akademii Menadżera Innowacji!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3)
cxz
4 lata temu
wynoscie sie z tym programem tak stworzy sie niewolnikow,, zly pomysl, kompletne niewolnictwo,
nbv
4 lata temu
co za durnota brak gotowki w obiegu wynoscie sie z tym wariactwem na zachodzie tego nie ma polskie barany
RR
4 lata temu
Głupi naród niewolników. Jak wycofują gotówkę skończy się wolność jednostki. Na Zachodzie to wiedzą.