Trwa ładowanie...
bEqrodcR

Notowania

Przejdź na

Baseny tylko dla zaszczepionych? Branża ma plan

Biznes szykuje się na czwartą falę pandemii koronawirusa. Baseny i aquaparki będą dostępne tylko dla zaszczepionych? - Mamy nadzieję, że nie będzie totalnego lockdownu, tylko będą jakieś ograniczenia - mniejsze bądź większe. Problemem jest to, jak weryfikować, czy osoby są zaszczepione. Przepisy nie bardzo nam na to pozwalają - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jarosław Zubrzycki z Park of Poland. - To jest na zasadzie dobrowolności. Pytamy klientów, czy są w stanie nam udowodnić, że są zaszczepieni, pokazują kod QR. Jeśli ktoś dobrowolnie nam go okaże, to nie wlicza się wtedy do limitu osób. A jeśli nie pokaże, to wpuścimy taką osobę, ale nie potraktujemy jej jako zaszczepionej, bo nie możemy brać na siebie takiej odpowiedzialności - dodał. Był też pytany, czy przepisy wymagają zmiany. - Były pomysły na stworzenie jakiejś aplikacji, z której mogłyby korzystać takie obiekty jak nasz, ale na razie tego nie ma. Mamy nadzieję, że nie będzie pełnego...

rozwiń
48 reakcji
2
3
43
Podziel się
Komentarze (43)
zobacz więcej komentarzy (43)
bEqroddd
KOMENTARZE
(43)
dfdf
4 dni temu
A niech wprowadzają.... CIEKAWE JAK WYTŁUMACZĄ MASOWE ZACHOROWANIA PO WIZYTACH NA BASENACH ... gdzie byli sami zaszczepieni. No oczywiście ! Będzie nagonka że to jakiś "nizeaszczepiony" przywlókł zarazę, a jeśli nawet nikogo takiego akurat nie było to kot, pies, gołąb albo pchła. W ostatecznośći powiedzą .... ŻE TO NIE COVID tylko grypa ;)
dfdf
4 dni temu
JAK TO NIKT NIE WIE CO BĘDZIE ?!?!?! Przecież planu już jest ... CO DO DNIA ! No niechże ten Zubrzycki nauczy się czytać !!!
nick
4 dni temu
szczepionka ma powodowac produkcje przeciwcial ozdrowiency maja je naturalnie wiec czy to nie jest jakis faszyzm ?
bEqroddv
ExPisowiec
4 dni temu
Art. 38 Konstytucji RP.
sgf
4 dni temu
są jeszcze wolne,niezależne sądy w UE, Polska będzie płacić za łamanie praw człowieka
...
Następna strona