Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Baseny tylko dla zaszczepionych? Branża ma plan

Biznes szykuje się na czwartą falę pandemii koronawirusa. Baseny i aquaparki będą dostępne tylko dla zaszczepionych? - Mamy nadzieję, że nie będzie totalnego lockdownu, tylko będą jakieś ograniczenia - mniejsze bądź większe. Problemem jest to, jak weryfikować, czy osoby są zaszczepione. Przepisy nie bardzo nam na to pozwalają - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jarosław Zubrzycki z Park of Poland. - To jest na zasadzie dobrowolności. Pytamy klientów, czy są w stanie nam udowodnić, że są zaszczepieni, pokazują kod QR. Jeśli ktoś dobrowolnie nam go okaże, to nie wlicza się wtedy do limitu osób. A jeśli nie pokaże, to wpuścimy taką osobę, ale nie potraktujemy jej jako zaszczepionej, bo nie możemy brać na siebie takiej odpowiedzialności - dodał. Był też pytany, czy przepisy wymagają zmiany. - Były pomysły na stworzenie jakiejś aplikacji, z której mogłyby korzystać takie obiekty jak nasz, ale na razie tego nie ma. Mamy nadzieję, że nie będzie pełnego...

rozwiń
0
0
45
Podziel się
Komentarze (45)
zobacz więcej komentarzy (45)
KOMENTARZE
(45)
abigail
2 lata temu
Dobry pomysł, ale ,, A jeśli nie pokaże, to wpuścimy taką osobę, ale nie potraktujemy jej jako zaszczepionej'' - to jakiś nonsens. Dlaczego WPUŚCIMY? W trosce o zaszczepionych po prostu nie wpuszczajcie. Po co tworzyć przepisy, których nie trzeba przestrzegać?
Gandalf
2 lata temu
Jeśli wpuszczą 250 osób chorych to nie ważne czy są zaszczepieni czy nie i tak wszyscy się tym i nie tylko tym wirusem podzielą. Zawsze tak było jest i będzie. Cała reszta to pretekst do stosowania zamordyzmu i segregacji.
dfdf
2 lata temu
A niech wprowadzają.... CIEKAWE JAK WYTŁUMACZĄ MASOWE ZACHOROWANIA PO WIZYTACH NA BASENACH ... gdzie byli sami zaszczepieni. No oczywiście ! Będzie nagonka że to jakiś "nizeaszczepiony" przywlókł zarazę, a jeśli nawet nikogo takiego akurat nie było to kot, pies, gołąb albo pchła. W ostatecznośći powiedzą .... ŻE TO NIE COVID tylko grypa ;)
dfdf
2 lata temu
JAK TO NIKT NIE WIE CO BĘDZIE ?!?!?! Przecież planu już jest ... CO DO DNIA ! No niechże ten Zubrzycki nauczy się czytać !!!
nick
2 lata temu
szczepionka ma powodowac produkcje przeciwcial ozdrowiency maja je naturalnie wiec czy to nie jest jakis faszyzm ?
...
Następna strona