Trwa ładowanie...
bEpyaiut

Notowania

Przejdź na

Biura podróży kuszą Polaków. Sprzedają przyszłoroczne wakacje

- Biura podróży bardzo mocno uelastyczniają swoją ofertę - mówi w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski Klaudyna Fudala z portalu Wakacje.pl. Przykład? - Niektórzy już w maju sprzedają wycieczki na przyszły rok, co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia - mówi Fudala. Operatorzy oferują również vouchery turystyczne dla klientów, których wycieczki zostały odwołane. - Niektóre biura podróże zapewniają nawet voucher pokrywający 120 proc. wartości pierwotnej wycieczki - tłumaczy Klaudyna Fudala. Poza tym coraz popularniejsze w biurach są wakacje krajowe lub wycieczki z dojazdem własnym. Kiedy Polacy szykują się na wyjazd? - Polskie wyjazdy pokrywają się z wakacjami szkolnymi. Zagraniczne natomiast to przede wszystkim przełom sierpnia i września, a nawet październik - mówi przedstawicielka Wakacji.pl.

29-05-2020
0
0
34
Podziel się
Komentarze (34)
zobacz więcej komentarzy (34)
bEpyaiuF
KOMENTARZE
(34)
polak podróżn...
rok temu
Mnie na siłę zaproponowali przełożenie terminu za rok. Bonu nie dali bo niby nie mają. Jak niewpłaci łbym reszty to przepada zaliczka bo nie wywiązałem się z umowy. Wmawiano że 17 czerwca wylecę i nie ma możliwości że jest to ich wina. Więc każdy patrzy jak wyjść na swoje a nie na dobro klienta
Aa
rok temu
Już niedługo będziemy czytać gdzie to nasze niby-gwiazdy,które teraz płaczą że nie mają za co żyć, spędzają egzotyczne wakacje, aby odreagować stres. Wczasy w kraju albo w domu to dla tych ,którzy normalnie pracują i zarabiają.
wędrowiec
rok temu
Umowę którą podpisujesz z Biurem Podróży czytaj uważnie!!! Zarabiają i to sporo.Zapewne pieniądze zostały dobrze zainwestowane ....Nie liczcie na szybki zwrot pieniążków .Zobaczcie kto jest właścicielem danego biura podróży.Jaki ma dorobek ?od kiedy działa na rynku?itd.....
bEpyaiuX
look
rok temu
Trzeba być głupim żeby latać z biurami podróży i ich dorabiać skoro można samemu wszystko załatwić. To nieprawda że będzie drożej. Biuro musi zarobić, do tego oferuje często gorszy standard niż gdy zarezerwujemy sami. Jeśli miałabym wykupić wycieczkę zagraniczną wolałabym to zrobić np w Niemczech. Taniej i lepsze warunki zakwaterowania i wszystkiego.
Ikarmenelski ...
rok temu
JAK ZWYKLE - ''CWANIACTWO'' W BIURACH PODRÓZY ! WYCIECZKI NA ROK 2021 ?- WIEDZA ZE IM SIĘ UDA , WIRUS MINIE LUB NIE -KOLEJKI NAIWNYCH , JUZ KUPUJĄ ?
...
Następna strona