Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Bon turystyczny dla seniorów? "Należy to wprowadzić"

Bon turystyczny pomaga branży hotelarskiej? - Ciężko ocenić jego pozytywne efekty. Zaistniał w zeszłym roku, ale na krótko. Został przegłosowany w lipcu, a od wczesnej jesieni wróciły obostrzenia. Jest też część osób, która nie wykorzystała bonu, natomiast uważam, że już teraz powinna być decyzja o odnowieniu tego bonu po marcu 2022 roku. Co więcej, wielu ekspertów uważa, że bon turystyczny powinien być możliwy do wykorzystania nie w okresie wysokim, czyli letnim, ale w okresie wiosennym lub jesiennym - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marek Łuczyński, prezes Polskiej Izby Hotelarzy. - Jest też inicjatywa w Senacie, żeby bon turystyczny został rozszerzony o seniorów. To będzie decyzja strategiczna, trzeba pobudzić popyt. Teraz jest pobudzony, bo jest okres wakacyjny, natomiast co będzie jesienią i zimą? Co z hotelami konferencyjnymi? Moim zdaniem bon dla seniorów to idealne rozwiązanie. Wiele osób dzięki takiemu bonowi po raz pierwszy odwiedziło...

rozwiń
111
Podziel się:
KOMENTARZE
(111)
Wdowa
3 lata temu
To już emeryci nie będą musieli siedzieć na RODO,mogą się ruszyć i zwiedzać okolice.Brawo....
To już emeryc...
3 lata temu
Wdowa
Beana
3 lata temu
Najlepiej to w ogóle wykorzystać bon tak, żeby tym biznesowym januszom ułatwić życie, po prostu podarować im je nie pojawiając się na obiekcie. Dzieci mają szkołę, a więc bon wykorzystuje się wtedy kiedy mają wakacje, a nie w czasie szkolnym.
elmi
3 lata temu
Plaze na San Escobar czekaja na polskich emerytow. Mozna rozliczyc w bonach turystycznych, a reszte wydac na wspaniala kolacje przy winie na tropikalnej plazy.
Rozsądny
3 lata temu
czy to będzie z tych pieniędzy nie zakopanych a może zagrzebanych przed laty ??????????????????, w innym wypadku obecny rząd powinien na ten cel wziąć kredyt z karencją spłaty do roku 2024.
...
Następna strona