Trwa ładowanie...
bETwkMrV
Notowania
Przejdź na

Ceny paliw. Marża do obniżki? Minister Semeniuk: To demagogia

Rząd powinien obniżyć marżę na paliwa, by ceny zmalały? - Myślenie, że obniżanie wynagrodzeń pracowników spółek Skarbu Państwa może przełożyć się finansowo na dobrobyt kierowców i obniżenie cen paliw to jest demagogia. Myślenie o tym, że komuś można zabrać, żeby innemu dać to jest bardzo zła perspektywa i jest to narracja opozycji - powiedziała w "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju i technologii. - A jeszcze jak idziemy w kierunku niektórych wypowiedzi, że premier Jarosław Kaczyński nazwał przedsiębiorców cwaniakami to jest absolutna nieprawda. Powiedzieliśmy, że jedni przedsiębiorcy funkcjonują w granicach prawa, drudzy niestety to prawo nadwyrężają, szukają furtek. I taka jest prawda - dodała.

175 reakcji
5
113
57
Podziel się
Komentarze (57)
zobacz więcej komentarzy (57)
bETwkMsh
KOMENTARZE
(57)
pit
miesiąc temu
demagogią byłoby jak by wszystkim politykom obniżyć wynagrodzenia do średniej krajowej !!!!! bo to się im należy !!!!! a ona skąd pochodzi Ukraina czy Bielaruś???
antyp
miesiąc temu
Demagogią jest twierdzenie że ta karierowiczka wie co mówi
mmm
miesiąc temu
A wystarczy znieść przywileje! Różni cwaniacy, tylko dlatego że mają mundur, nabywają prawo do emerytury już po 15 latach! I to bez składek emerytalnych! Przykładowo rzecznicy policji, straży pożarnej, orkiestry wojskowe, księgowe ogniomistrzowe itd.... Przywileje kosztują 60 mld zł rocznie = 160 mln zł dziennie! Znieść przywileje, obniżyć akcyzę na paliwa, wszystko się zbilansuje
bETwkMsz
js1
miesiąc temu
Ale ściema. Komuna wróciła z PIS-em jeszcze głupsza niż była w poprzednim wydaniu. Obecna pokrywa się z intelektem oszołoma z Żoliborza.
dziadek emery...
miesiąc temu
Drozyzna w sklepie Polska sie wali a Polak Kaczyste chwali !!!
...
Następna strona