Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dodatek solidarnościowy tylko dla etatowców. "Wyrównanie dyskryminacji"

Prezydent Andrzej Duda proponuje dodatek solidarnościowy. - To realizacja naszego porozumienia. To rozwiązanie rzeczywiście zawiesza na 3 miesiące zasiłek dla bezrobotnych, ale przesuwa go w czasie. Po 3 miesiącach dodatku solidarnościowego można liczyć na 120 proc. zasiłku. A pół roku to jest ten okres, w którym ludzie aktywnie poszukujący znajdują pracę - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marek Lewandowski, rzecznik NSZZ "Solidarność". Pytany, dlaczego rozwiązanie jest tylko dla etatowców, odpowiada, że to nadrobienie zaległości. - Pracownicy cywilnoprawni i samozatrudnieni już mają wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej. Jest to solidarnościowe, czyli wyrównujące do innych grup i przywrócenie normalności - dodał.

0
0
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
KOMENTARZE
(130)
Beata
3 lata temu
A co jak pracownik znajdzie pracę podczas otrzymywania dodatku solidarności owego? Utraci go?
David Mat
3 lata temu
Panie 'Jadwig'. Dziękuje za pańską hojność. Wysłałem wniosek do ZUS o ten dodatek. Jestem ciekaw co odpiszą pracownicy ZUS na ten temat. Bynajmniej pierwszy raz coś pan zrobił w mojej sprawie, podczas pańskiej kadencji. Bardzo mi miło z tego powodu. David Mat Świecki Humanizm
Ddddd
3 lata temu
Wspieranie duzej rodziny za pomoca pieniedzy nigdy nie bylo dobre no ale my zacofani polacy przekonamy sie dopiero jak sami popelnimy ten blad.
Dndjdndnd
3 lata temu
Drugie zdanie jest blednie skonstruowane.
Polak
3 lata temu
Bardzo dobra decyzja polacy potrzebujakasy by godnie żyć
...
Następna strona