Trwa ładowanie...
bErQkMSt

Notowania

Przejdź na

Dodatek solidarnościowy tylko dla etatowców. "Wyrównanie dyskryminacji"

Prezydent Andrzej Duda proponuje dodatek solidarnościowy. - To realizacja naszego porozumienia. To rozwiązanie rzeczywiście zawiesza na 3 miesiące zasiłek dla bezrobotnych, ale przesuwa go w czasie. Po 3 miesiącach dodatku solidarnościowego można liczyć na 120 proc. zasiłku. A pół roku to jest ten okres, w którym ludzie aktywnie poszukujący znajdują pracę - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marek Lewandowski, rzecznik NSZZ "Solidarność". Pytany, dlaczego rozwiązanie jest tylko dla etatowców, odpowiada, że to nadrobienie zaległości. - Pracownicy cywilnoprawni i samozatrudnieni już mają wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej. Jest to solidarnościowe, czyli wyrównujące do innych grup i przywrócenie normalności - dodał.

326 reakcji
33
163
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
bErQkMSF
KOMENTARZE
(130)
Beata
rok temu
A co jak pracownik znajdzie pracę podczas otrzymywania dodatku solidarności owego? Utraci go?
David Mat
rok temu
Panie 'Jadwig'. Dziękuje za pańską hojność. Wysłałem wniosek do ZUS o ten dodatek. Jestem ciekaw co odpiszą pracownicy ZUS na ten temat. Bynajmniej pierwszy raz coś pan zrobił w mojej sprawie, podczas pańskiej kadencji. Bardzo mi miło z tego powodu. David Mat Świecki Humanizm
Ddddd
rok temu
Wspieranie duzej rodziny za pomoca pieniedzy nigdy nie bylo dobre no ale my zacofani polacy przekonamy sie dopiero jak sami popelnimy ten blad.
bErQkMSX
Dndjdndnd
rok temu
Drugie zdanie jest blednie skonstruowane.
Polak
rok temu
Bardzo dobra decyzja polacy potrzebujakasy by godnie żyć
...
Następna strona