Trwa ładowanie...
bDoJQzuJ

Notowania

Przejdź na

Drugi lockdown? "Powoli już się dzieje"

Gospodarka zostanie ponownie zamrożona? - Lockdown powoli już się dzieje, w innym stylu niż w marcu, kwietniu czy maju. To lockdown pojedynczych branż, jak branża siłowni, która została gwałtownie zamknięta. Kolejne obostrzenia, przede wszystkim dotyczące szkół, wpłyną na zasoby na rynku pracy. Tu trzeba pochwalić rząd, że stara się utrzymać w szkołach przynajmniej dzieci do 11 roku życia, które wymagają opieki. Jeśli one pójdą na naukę zdalną, to tak naprawę będzie lockdown, nawet jeśli tak tego nie nazwiemy - powiedział w programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Trzeba unikać gwałtownych decyzji o tak poważnych sprawach. To nie jest marzec, przedsiębiorcy muszą brać udział w rozmowach, które dotyczą ich funkcjonowania - dodał.

572 reakcje
56
421
95
Podziel się
Komentarze (95)
21-10-2020
xyz.
W sumie to ciekawy przypadek przy 300 zakazeniach czy wymazaniach zamknieto caly kraj a teraz mowia ze jest ok jak wymazali 10000ktos klamie i manipuluje od samego...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (95)
bDoJQzuV
KOMENTARZE
(95)
xyz.
miesiąc temu
W sumie to ciekawy przypadek przy 300 zakazeniach czy wymazaniach zamknieto caly kraj a teraz mowia ze jest ok jak wymazali 10000ktos klamie i manipuluje od samego poczatku.
jarosław
miesiąc temu
Dziwne jak szybko powracają do zdrowia nasi premierzy i ministrowie i im podobni. Czym ich leczą, że nie jest ten lek dostępny dla zwykłego obywatela. Oni wychodzą a innych się ze szpitala wynosi.
SUCHA STOPA
miesiąc temu
KRÓTKO : RZĄD DO DYMISJI, KACZYNSKI, DUDA, SZYDŁO, MORAWIECKI I ZIOBRO POD SĄD !!
bDoJQzvn
Logik
miesiąc temu
Mamy obecnie lockdown pełzający do którego boją się oficjalnie przyznać ale powoli zamknięte zostanie wszystko jak na wiosnę tyle że nie jednym cięciem - proste
Grażyna
miesiąc temu
Ale jaja budują szpitale polowe tylko kto w nich będzie pracował???
...
Następna strona