Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Apel polskich władz w sprawie energii jądrowej. - Chodzi o to, żeby była możliwość finansowania energetyki jądrowej ze środków europejskich. Mamy trzy podstawowe i stabilne źródła energii, to jest gaz, węgiel i atom. Od węgla odchodzimy ze względu na CO2 i ten para podatek, więc musimy się na coś przestawić. Gaz jest problemem o tyle, że dywersyfikacja, czyli bezpieczeństwo, jest bardzo istotne. Nie możemy się uzależnić od Rosji. A poza tym, gaz również emituje CO2. Najczystszą energią są elektrownie atomowe, ja jestem bardzo dużym entuzjastą energii jądrowej - powiedział w programie "Newsroom" Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu i środowiska.

46
Podziel się:
KOMENTARZE
(46)
Ciacho
2 lata temu
PRZECIEŻ SOLOSZ I SPÓŁKA BUDUJĄ
Lepiej NIE
2 lata temu
Jak ta banda ignorantów z PIS zacznie budować ekektrownię Atomową , to wszyscy wylecimy w powietrze
sóferen
2 lata temu
Daj zła Unio piniondze,hoc na atom bo jusz ni ma co zajuchcić
inz
2 lata temu
8lat Tusk budował el-atomowke w Żarnowcu, zrobił tam niejakiego A.Grada dyrektorem gigantyczna pensja 105 tys zł..jednego metra nie zbudowali... Energia atomowa to najbardziej niezabezpieczna i najbardziej kosztowna energia!!
kbk
2 lata temu
Była budowa EA, to ją rozwalilśmy. Czesi zbudowali w Usti na/Łabie i teraz słusznie mają pretensje do zatruwania przez Polaków ich lasów.
...
Następna strona