Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ferie 2021. Miejscowości turystyczne w opałach. "Będą zwolnienia, liczymy na pomoc rządu"

Ferie 2021 bez wyjazdów, samorządowcy i przedsiębiorcy z rejonów górskich oczekują pomocy od rządu. - Przede wszystkim oczekujemy, żeby ta pomoc była wymierna, jasna i czytelna. Nie wszystkie branże, nawet u nas, w miejscowości turystycznej, są w taki sam sposób dotknięte pandemią koronawirusa. Niektóre bardziej, niektóre mniej. Nie wszystkie samorządy są tak mocno dotknięte, te turystyczne odczuwają to mocniej. U nas bez pomocy rządowej, bez zwolnień podatkowych, bez zastrzyku gotówki obawiam się, że będą się działy rzeczy najgorsze, czyli będą likwidowane miejsca pracy - powiedział w programie "Newsroom" Tomasz Bujok, burmistrz Wisły. - Naprawdę obawiam się zwolnień pracowników, a to będzie miało bezpośredni wpływ na budżet miasta. Może jeszcze nie w styczniu, lutym, ale później będziemy musieli zwalniać z podatku od nieruchomości. Więc to też powoduje brak możliwości realizacji bieżących zadań miasta, bo już nie mówię o inwestycjach. Liczę na merytoryczną...

rozwiń
0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
KOMENTARZE
(11)
Mick
rok temu
Zostało wam juhasy tylko pokwiczeć, nic nie dostaniecie bo już wszystko PiSowcy rozdali, na TVP dali 4,5 miliarda złotych a dla was ....... nic, okrągłe zero. Jeśli macie jakieś pretensje to do siebie bo to wy żeście ich wybrali.
Prawo Polskie
rok temu
Rząd kupił nowe samochody. Przekopuje Mierzeję. Zaraz będą premię Noworoczne. Sorry Winetu biznes is biznes
były i obecny
rok temu
Podkarpacie i Małopolska murem za pIsem. Brawo wy.
zapraszam wsz...
rok temu
Będą gwałty, kradzieże, napady, podpalenia i wycinanie organów do przeszczepów.
rozsądek
rok temu
Więcej marszów ,protestów ,manifestacji, lekceważenia wszelkich obowiązujących zasad i zaleceń a zaraza tak szybko nas nie opuści.