Trwa ładowanie...
bEqYAnVN

Notowania

Przejdź na

Gastronomia na wstecznym. "Wstrzymujemy inwestycje"

- Codziennie otrzymujemy oferty bardzo atrakcyjnych lokali, z których ktoś już się wyprowadził. Widzimy, że te mniejsze firmy, które prowadzą jedną lub dwie kawiarnie, wycofywały się. Niestety, odmawiamy, wstrzymaliśmy wszystkie inwestycje. Jeśli sprzedaż wynosi zero, to trzeba odmawiać. W tym momencie mamy podpisane cztery umowy na lokale, w których powinniśmy rozpocząć inwestycje. Szkoda, że rząd nie planuje żadnego funduszu inwestycyjnego, a wyłącznie inwestycje w infrastrukturę. Inwestycja w kawiarnie to 1 mln zł, z czego niemal połowa to wydatki tzw. budowlane, np. na sprzęt, wyposażenie – mówił w "Money. To się liczy" Adam Ringer, Green Cafe Nero.

0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
bEqYAnVZ
KOMENTARZE
(11)
jaro
rok temu
Facet spadł z rusztowania, badania wykazały że miał koronę. Następna ofiara wirusa do statystyk. Noś kaganiec :-)
wyborca king...
rok temu
Wybory, wybory nie wiadomo kiedy? Można przenieść na lipiec,albo w pod koniec maja , tradycyjne. Po co takie zawirowania, problemy. Na tradycyjne, więcej wyborców pojdzie. Nigdy nie było tłumu, na takich wyborach. Nie wiem w czym problem.?
SDS
rok temu
Wytłumaczcie mi proszę, jak to jest: jeśli ktoś prowadzi biznes od lat. Wybudował już dwa- trzy domy, kupił kilka mieszkań pod wynajem. Apartamenty. Dla rodziny klika aut (koniecznie audi, bmw). I nagle po 6 tygodniach braku działalności nagle nie ma z czego żyć? Ten kryzys ma spowodować, że bogaci będą bogatsi, a biedni biedniejsi. Niech BYZNESMENY sami się wezmą za pracę!
bEqYAnWr
Kawosz
rok temu
Kupiłem w promocji cztery paczki po 250 g dobrej ziarnistej palonej kawy wloskiej, z niedawną datą pakowania. Wydałem na nią 56 złotych polskich. Robie se te kawe codziennie rano w maszynce ciśnieniowej stawianej na gaz. Z obliczeń wynika, że kubek tej kawy kosztuje mnie 30-35 groszy, wliczając w to zużycie filtra wody i gazu, oraz dodatek mleka baristy. Nie rozumiem ludzi, którzy na kubek kawy wydają kilkanaście złotych. Rozmawiałem kiedyś z kolesiem pracującym w knajpie i powiedział, że takiego przebicia jak na kawie, nie ma na niczym innym. Rzecz jasna, że frajerów trzeba kroić, zwłaszcza jeśli sami się o to proszą, ale w tym temacie wszelkie granice przyzwoitości zostały daleko z tyłu ...
jrtttt
rok temu
Teraz kawa na wynos to 3 zł powinna kosztować