Trwa ładowanie...
bEIUgHVh
Notowania
Przejdź na

Gastronomia spotyka się z rządem. "To jak rozmowy niewidomego z głuchym"

- Ministerstwo rozwoju może i by chciało dużo zrobić, ale nie ma wpływu na decyzje resortu zdrowia czy Kancelarii Premiera. To jak rozmowy niewidomego z głuchym - tak o spotkaniach przedsiębiorców z branży gastronomicznej z rządem mówi Sylwester Cacek, prezes Sfinks Polska, spółki zarządzającą sieciami restauracji Sphinx. Jak podkreślał, rozmowy z resortem Jarosława Gowina się toczą, ale "niewiele z tego wynika". - Rozmawiamy, rozmawiamy i efektów nie widać - mówi. Przypomina również, że na jednym z takich spotkań przedsiębiorcy usłyszeli, że gastronomia może pozostać nawet do maja. Czyli do czasu, aż program szczepień się rozpędzi. - Żeby mieć stuprocentową pewność, musielibyśmy zaszczepić wszystkich Polaków - twierdzi Sylwester Cacek.

8 reakcji
0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
bEIUgHVt
KOMENTARZE
(8)
JACK
8 miesięcy temu
Chcą zniszczyć branżę gastronomiczną, a potem będą nadal truć Polaków żarciem z glifosatem !!! Podobno chcą zlikwidować jak najszybciej 23 miliony Polaków ... szczepioneczki, zatrute jedzenie, brak opieki medycznej .... Polacy dodajcie 2 + 2 ...
HANZ
8 miesięcy temu
Chodzi o to żeby z kraju wiadomo jakiego mogli wykupić polskie hotele i gastronomie za grosze po to im ustawa o nietykalności urzędników.
Max
8 miesięcy temu
Przebranżowić się, jak nauczyciele. A nie wiecznie płakać...
bEIUgHVL
Wwwe
8 miesięcy temu
A w ameryce kuzynka jest ba nartach i wszystkie restauracje otwarte i hotele, ciekawe?
jerzy
8 miesięcy temu
a gdyby tak dolewać szczepionki do drinków było by szybciej