Trwa ładowanie...
bDTrHSGd

Notowania

Przejdź na

Gigantyczny dług państwa. Co będzie po pandemii?

Kosztowna pomoc państwa w dobie pandemii, zostajemy z gigantycznym długiem. Co będzie dalej? - Warto wsłuchać się w to, co mówi wiceszef Komisji Europejskiej Valdis Dombrovskis. W roku 2022 nadal zostają zawieszone reguły fiskalne na poziomie unijnym. Co to oznacza? Nadal się zadłużamy. W roku 2021 i 2022 kraje takie jak Niemcy będą dalej emitować zadłużenie, by utrzymać najbardziej zagrożone sektory gospodarki - powiedział w "Debacie WP" Piotr Arak, dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego. - Patrząc na Polskę, liczymy się z tym, że od drugiej połowy roku nie będziemy mieli potrzeby dalszego zadłużania się. Natomiast istotnym zadaniem po stronie polskich finansów publicznych będzie zapewnienie inwestycji, które wpłyną na rzeczywistą odbudowę gospodarczą - dodał.

164 reakcje
3
8
153
Podziel się
Komentarze (153)
04-03-2021
ManiekSpokojnie mamy jeszcze oszczędności na kontach . Glapiński i ta niby RPP skrupulatnie się nimi zajmie , tak jak do tej pory .
zobacz więcej komentarzy (153)
bDTrHSGp
KOMENTARZE
(153)
Maniek
miesiąc temu
Spokojnie mamy jeszcze oszczędności na kontach . Glapiński i ta niby RPP skrupulatnie się nimi zajmie , tak jak do tej pory .
Gucław
miesiąc temu
Prawie sprawiedliwie będzie.Ci co otrzymali pomoc będą zmuszeni do oddania jej wielokrotności.
obserwator
miesiąc temu
Będzie głód, smród i ubóstwo....taki prezent Jarosława i pis dla przyszłych pokoleń
bDTrHSGH
HA HA HA ..
miesiąc temu
..ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ...
Basiak
miesiąc temu
Po nas choćby potop.
...
Następna strona