Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Globalne ocieplenie nie istnieje? Zaskakująca odpowiedź ministra

Czy istnieje coś takiego jak globalne ocieplenie? - Na pewno zmiany klimatu jakieś są, pytanie co je powoduje. Czy powoduje je człowiek, czy to zmiany naturalne. W tej kwestii jest wiele dyskusji - powiedział w programie "Newsroom" wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski. - Nie jestem specjalistą od tej materii, co nie przysłania nam kwestii, że chcemy mieć czystsze powietrze, chcemy likwidować kopciuchy, chcemy, by transport w miastach był jak najbardziej zbiorowy. Pamiętajmy też o zdrowym rozsądku, bo polityka energetyczna najbardziej uderzy w wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli prawica chce przegrać wybory, to będzie realizowała scenariusz polityki mainstreamu Unii Europejskiej - dodał

0
0
217
Podziel się
Komentarze (217)
zobacz więcej komentarzy (217)
KOMENTARZE
(217)
okuniewiczk
12 miesięcy temu
Syberia, Australia, Włochy, Grecja, Turcja, USA, Kanada - pożary. Wszędzie indziej powodzie, fale upałów, gradobicie... To nie jest pytanie do wyborców PiS, czy nie chcą by PiS przegrał. To jest pytanie do tych ludzi, czy oni chcą świata, w którym będzie dało się przeżyć.
ddddddd
2 lata temu
jak mozna byc tak zdegenerowanym czlowiekiem jakim jest kazdy w polskim rzadzie, i wszystko dla paru zlotych
Gjse
2 lata temu
Glownie chodzi o odciecie ludzi od darmowych zrodel energii (drewno) i calkowirlta kontrole rynku paliw. Energia sloneczna i wiatrowa ma to do siebie ze jej brak gdy jest najbardziej potrzebna. ( Patrz Szwecja w ostatnich tygodniach) Zieloni biadola o globalnym ociepleniu ale nie sa w stanie przetrwac nawet umiarkowanych mrozow w zimie bez " brudnej" energii. A swoja droga to jakos nic sie nie mowi o czystym spalaniu drewna i kopalin w tym calym interesie. U nas juz chyba powstala wytwornia baterii samochodowych. Za kilka lat bedzie to strefa skazona. Niby sie dba o czyste sridowisko a wala do nas tiry z paskudztwem z calej europy i nie tylko.
Ihaha
2 lata temu
Od zarania wiadomo,ze klimat zmienia sie,bo taka jego natura.
Sylwia
2 lata temu
Dlaczego Pan redaktor nie zapytał ile będzie wyborcę kosztowała pozostanie przy węgli, w pierwszej kolejności rachunek za prąd wzroście o 100%, każdy produkt zakupiony poczynając od chleba kończąc na papierze toaletowych. Nie mówiąc iż gospodarka nie odrodzi się , ponieważ produkt Polski na arenie międzynarodowej nie będzie konkurencyjne i przed wszystkim ekologiczny. Teraz Unia chcę mam pomóc za chwile już przestanie chcieć dawać nam środki finansowe. I co wtedy, mówienie takich dyrdymało porostu jest słabe. Ale Panie i Panowie dziennikarze zadawajcie pytania, które obnażą demagogie polityczna nie mając nic wspólnego z rzeczywistością.
...
Następna strona