Trwa ładowanie...
bEsiigXp

Notowania

Przejdź na

Grzywny za zakłócanie lekcji online. "Powinniśmy uczyć, a nie karać"

Nawet 3 tys. zł kary grzywny za wulgarne zakłócanie transmisji edukacji przez internet. - Żadna tarcza i wszelkie rozporządzenia nie były przedmiotem konsultacji, o co zabiegaliśmy i zabiegamy. Natomiast na pewno trzeba zrobić coś z atakiem hakerskim, z wulgarnością. Nie wiem, czy to co znalazło się w tarczy 4.0 jest najlepszym rozwiązaniem. To nie powinno polegać na karaniu, a na uświadamianiu - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP. - Dla mnie nie jest to sposób na pozbycie się problemu, który bez wątpienia istnieje i jako nauczyciele go zauważamy - dodał.

0
0
2
Podziel się
Komentarze (2)
zobacz więcej komentarzy (2)
bEsiigXB
KOMENTARZE
(2)
Arek
rok temu
Ciekawe że nauczyciele nie mogą uczyć w szkołach bo się zarażą a czas wakacyjny spędzają na egzotycznych wczasach w dalekich krajach, lecąc samolotem w tym przypadku nie boją się zakażenia COVID19 i chwalą się tym na FB, pomijając fakt że stać ich na tak prestiżowe wczasy a tak narzekają że niby mało zarabiają.
ja
rok temu
Reforma edukacji? Powinno się zmienić system edukacji, który jest nastawiony na produkcję uległych pracowników i urzedników, zależnych od Państwa lub których można później ograbić podatkami i różnymi mechanizmami marnotrawstwa. Dlaczego w szkołach nie uczy się zarządzania pieniędzmi, skutecznego inwestowania? Dlaczego tak słabo stawia się na przedsiębiorczość? Przeczytajcie sobie ksią.żke "Emer.ytura nie jest Ci potzerbna"? Powstała by ludzie mogli sami zbudować sobie bezpieczeństwo finansowe.