Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GUS organizuje spory przetarg. Wyda ponad 24 mln zł

Spory przetarg w Głównym Urzędzie Statystycznym. Potrzebny jest nowy system informatyczny, tanio nie będzie. Urząd czeka na oferty, jest gotów wydać ponad 24 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Przetarg w GUS. Urząd szuka firmy, która stworzy nowy system informatyczny

Główny Urząd Statystyczny ogłosił przetarg na budowę systemu informatycznego "Przestrzenne dane statystyczne w systemie informacyjnym państwa". Wartość zamówienia szacuje na 24,2 mln zł netto - czytamy w "Pulsie Biznesu". Postępowanie prowadzone jest według procedury otwartej.

Kryteriami oceny ofert będą: koncepcja realizacji przedmiotu zamówienia (waga 30 proc.), dodatkowe bezpłatne warsztaty (5 proc.), kryterium społeczne (5 proc.) i cena (60 proc.). Wadium ustalono na 695 tys. zł.

Projekt jest finansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2 Oś Priorytetowa "E-administracja i otwarty rząd". Wybrany w przetargu wykonawca będzie musiał zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 15 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 4 czerwca 2021 r.

Obejrzyj: Nie podałeś aktualnych danych? Zapłacisz VAT za kontrahenta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: przetarg, gus, system informatyczny, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-01-2020

Mampytanie. Czy jeżeli zamawiający podaje kwotę która skłonny jest zapłacić, to znaczy że wartość zamówienia jest dużo większa, a przetarg wygra nieznana … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)