Notowania

Impact fintech 2019. Bank Pekao z nowym prezesem i innowacyjną strategią

Zmiana w fotelu prezesa banku Pekao SA. Szykuje się polityka kontynuacji dotychczasowej strategii. W rozmowie z money.pl Jan van der Saar, dyrektor Laboratorium Innowacji Pekao zapewnia, że bank nie zboczy ze ścieżki cyfryzacji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Mówi też o nowych trendach w bankowości.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Bank Pekao stawia na innowacje

W Katowicach trwa Impact fintech 2019. Money.pl rozmawiało z dyrektorem Laboratorium Innowacji w Pekao SA Janem van der Saarem, tuż po zmianie prezesa banku. Poruszyliśmy temat dalszej strategii spółki. Van der Saar odpowiadał też na nasze pytania dotyczące manifestu innowacji, rady innowacji banku, a także tego, gdzie w tym wszystkim jest klient.

- Laboratorium już pracuje nad strategią innowacji, która wpisze się w strategię banku. Patrzymy szerzej na nadchodzące trendy i wyzwania. Na przykład związane ze starzejącym się społeczeństwem. Badamy, analizujemy potrzeby rynku, ale wyciągamy też z tego wnioski i wprowadzamy innowacje - powiedział w rozmowie z money.pl Jan van der Saar, dyrektor Laboratorium Innowacji Pekao SA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz