Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. KRO
|

Kaufland przygotuje bony dla pracowników. To dodatkowe nawet 1 tys. zł

15
Podziel się:

Wszyscy zatrudnieni w Kauflandzie dostaną bony przedpłacone od firmy. I to dwukrotnie. Oprócz standardowych bonów przyznawanych przed Świętami Bożego Narodzenia zatrudnieni mogą też liczyć na karty na początku listopada. Ich łączna wartość wyniesie nawet do 1 tys. zł, a sieć sklepów przeznaczy na ten cel kilkanaście milionów zł.

Kaufland przygotuje bony dla pracowników. To dodatkowe nawet 1 tys. zł
Bony dla pracowników Kauflanda. Otrzymają je w listopadzie i przed świętami Bożego Narodzenia (money.pl, KOS)

Kaufland rozda pracownikom bony przedpłacone w grudniu przed świętami Bożego narodzenia oraz – dodatkowo – na początku listopada. Jak zapewnia sieć w komunikacie, mogą na nie liczyć wszyscy zatrudnieni w firmie.

Bony w reakcji na inflację

– Jako pracodawca nieustannie dbamy o zadowolenie naszych pracowników. Chcąc zapewnić im atrakcyjne warunki zatrudnienia, regularnie analizujemy zarówno opinie personelu, jak i aktualną sytuację ekonomiczną – tłumaczy Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

W związku z postępującą inflacją postanowiliśmy przeznaczyć 7,5 miliona zł na dodatkowe bony, które pracownicy otrzymają na początku listopada w podziękowaniu za ich pracę i zaangażowanie. Razem z bonami, które nasz personel otrzymuje tradycyjnie przez Bożym Narodzeniem, przeznaczyliśmy na ten cel w sumie 15 milionów zł – wylicza Małgorzata Ławnik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezes Żabki: żywność marnuje się w łańcuchach dostaw. Sieć podjęła decyzję

Karty przedpłacone będą warte od 960 zł do 1000 zł w zależności od dochodów netto przypadającego na jednego członka rodziny. Pracownicy mogą też liczyć na upominki w okresie przedświątecznym.

Kaufland chwali się benefitami

W komunikacie prasowym sieć zapewnia, że oferuje więcej benefitów zatrudnionym i wymienia m.in. bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia, pakiety odpornościowe, a dla pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę dla niemowląt. Gwarantuje też dostęp do internetowej platformy kafeteria MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń.

Kaufland w Polsce obecnie posiada 237 sklepów i zatrudnia ok. 15 tys. pracowników. W Europie sieć ma 1450 sklepów i zatrudnia ok. 148 tys. osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(15)
Były pracowni...
3 miesiące temu
To ciekawe bo ja urodziłam dziecko i dowiedziałam się że mi się bon nie należy bo z dniem porodu skończyła mi się umowa a teraz przeszłam na macierzyński wyprawka ciekawe jaka bo żadnej nie dostałam. Jak ktoś pisze artykuł to niech najpierw zobaczy jaka jest prawda pozdrawiam
Mo*bingo*wana...
3 miesiące temu
"Kaufland w Polsce obecnie posiada 237 sklepów" dlaczego tylko kilkanaście sklepów jest zmuszonych, być otwartymi do 23 dla klientów? My nie mamy bmw z centrali sieci Kaufland na wyłączność.. jak i dojazdy w godzinach nocnych, gdzie z pracy wychodzimy przed 00 nim markety zostaną zamknięte? A każdy mieszka w innym zakątku wsi i miast niż miejsce pracy jest oddalone, a i dojazdu praktycznie zerowego. Nikogo nie obchodzi, kto o której godzinie powróci do domu, a wypadek o 2 w nocy "w trakcie powrotu do domu po pracy" nie jest brany pod uwagę skoro pracę skończyło się o 23:30..
Oskar, Wrocła...
3 miesiące temu
Jaka bezpłatna opieka medyczna? Musimy płacić za pakiety, które są powiązane w Luxmedzie i czeka się w kolejkach tak samo jak i u każdego jednego lekarza. Kobiety nawet na mammografię, muszą się rejestrować do lekarza, by dostać skierowanie, wolą w specjalnych busach/autobusach skierowanych w ich strony korzystać z tej możliwości bo nie zawsze skierowania można się doprosić, płacąc w firmie Kaufland za pakiet niby "darmowy". Widziałem komentarz,że po 12h się pracuje, z tym się nie zgodzę, bo nie ma osoby, która by tyle pracowała i mogła przyjść kolejnego dnia do pracy na zwykłą zmianę lecz przez 8h zmiany robimy na 6, a nawet 7 stanowiskach/działach, które nie są nam przydzielone, i obrywa się, dlaczego nasz dział nie jest postawiony na nogi, jak?! Skoro latamy tam gdzie nie trzeba. Rotacja jest okrutna, przyjmowani są ludzie, którzy ani pracodawcy, ani pracowników 'nie pani maju' i to na nas starych pracowników spada obciążenie ostrej roboty.. Na koniec jeszcze przychodzi klient, który na nas się wścieka, dlaczego na markecie wyłączone są czytniki, towaru brakuje, a odpowiedź, że mamy chwilowe usterki i bardzo przepraszamy za niedogodności, kończą się dla nas rozmowami na dywaniku, kolejnym upomnieniem, kolejnym pismem, i naganną.. Kur***a!!! Na żadnym Kaflandzie nie da się pracować!!! Jesteśmy gnębieni z każdej strony!!! A jeszcze pretensje, że zarabiamy marne grosze i bon na swięta są również z każdej strony naskaliwane! Bo jak można zarabiać w Kauflandzie?!!! Jak można dostać bony na swięta?!!!
Obserwator
3 miesiące temu
Pracowałem dla tej sieci 9 lat zarządzałem Marketem To co Pani Ławnik niby mówi to kpina i bzdura . Te bony przed płacowe były już jak pracowałem . Dlaczego nie dadzą bonów Sodexo bo nie mieli by tej kasy spowrotem .Kpią sobie z ludzi .Sam na własnej osobie przekonałem się że jest się nikim . Dziś moge splunąć w twarz pewnej Pani Dyrektor .
Savage
3 miesiące temu
Znam małą firmę, w której ludzie dostają od 5-10 tyś premii, dwa razy w roku.. Pracując w spokojnym biurze, gdzie szef o nich dba jak o swoje dzieci. To tysiąc złotych za harówę po 12 godzin w Kauflandzie, który jest multi-miliardowym biznesem, to jakiś żart.