Trwa ładowanie...
bErrxgcB

Notowania

Przejdź na

Kawiarnie w czasie kryzysu. "Mamy 0 zł przychodu, nikogo nie zwolniliśmy"

- Mamy zero przychodów i wielkie koszty. Trudno jest działać, gdy drugi miesiąc z rzędu w rubryce "sprzedaż" jest zero. Teraz skupiamy się na rozmowach z wynajmującymi. Niektórzy rezygnują z pobierania czynszów, inni uważają, że nic się nie zmieniło i to nasza odpowiedzialność. Jeżeli chodzi o pracowników to nikogo nie zwolniliśmy. Większość osób jest na postojowym. Staramy się o różne zapomogi, ale na razie nie dostaliśmy ani grosza. Z 1000 pracowników realnie pracuje kilka osób. Nie wystąpiliśmy o tarczę, zrobimy to w najbliższych dniach, natomiast w moim kręgu znajomych przedsiębiorców nikt jeszcze tej pomocy nie dostał. To wszystko trwa – mówił w "Money. To się liczy" Adam Ringer, Green Cafe Nero.

0
0
72
Podziel się
Komentarze (72)
zobacz więcej komentarzy (72)
bErrxgcN
KOMENTARZE
(72)
Wutanklan
rok temu
Można sprzedawać na wynos ponie neron. Tak funkcjonują małe kawiarnie i nie płaczą
Tubylec
rok temu
a żebyście wiedzieli Każdy sąd syndyk adowkat to gminna spółka zoo , która będzie na tym żerować, a to są hieny bez suwerennego duku bonu na który okradają ludzi pracy! ROzumiem jeśli ukradł, oszukiwał , robił lewe koszty , wykorzystywał - zrobić z nim to samo! Jeśli postępował godnie, wedle uczciwości i moralności - to dać im postojowe- za to odpowiada Państwo i UBEZPIECZENIA! CZYLI DRUK! DRUK TO NIE FARSA LICHWY - TO CIĘŻKA PRACA SPOŁECZEŃSTW
Tubylec
rok temu
Druk to nie Bóg ludziom powinni wypłacać po tym jak zasilali gminy powiaty i państwa, w końcu bez nich nie było by pracy, podatków itd... DRUK TO NIE BÓG! TYLKO UMOWA!
bErrxgdf
Zorzyk
rok temu
Cóż, proponuję założyć własną firmę bo niebawem może zabraknąć etatów. Co wtedy?
SP
rok temu
Mógł mieć 1-2 kawiarnie , a nie sieciowy syf . Typowy polak - jedz łyżeczką , a nie chochlą taka rada dla niego i innych LPP , CCC , itp. śmieciowych biznesów.
...
Następna strona