Trwa ładowanie...
bEJrhHKd
Notowania
Przejdź na

Kawiarnie znów działają. "Boję się, że po otwarciu straty mogą się podwoić"

- Koszty są jak były rok temu, a sprzedaży tylko połowa - to nie jest optymistyczne - mówi Adam Ringer, prezes sieci Green Caffe Nero, w rozmowie z "Money. To się liczy". - Boję się, że po otwarciu straty mogą się podwoić - dodaje. Dlaczego? Tłumaczy, że powody są trzy. Po pierwsze czynsz. - Moim głównym zajęciem są rozmowy z wynajmującymi i tłumaczenie, że czynsz nie może wynosić tyle, co przed pandemią - mówi Adam Ringer. Jak powiedział, najmniej skłonne do ustępstw są zagraniczne fundusze inwestycyjne, które kupiły budynki biurowe. - Te lokale w budynkach biurowych są puste, a fundusze uważają, że się nic nie wydarzyło, powołują się w listach do nas, że są zobowiązane, by dbać tylko o interes swoich inwestorów - mówi Ringer. Jak dodał, z sieciami handlowymi jest różnie, ale historycznym jest oświadczenie z 5 maja, gdzie te największe orzekły, że centra handlowe bez najemców nie mają sensu. Ringer wymienił też inne koszty, które pojawiają się po otwarciu....

rozwiń
0
0
152
Podziel się
Komentarze (152)
zobacz więcej komentarzy (152)
bEJrhHKp
KOMENTARZE
(152)
Smi
rok temu
Kawa w Europie : espersso 0,75 EU, cappuciono 1,20 EU.Trzeba zjechać z wysokiego C ,skończyło się eldorado za kawę po 15 zł .jak nie zmienią się ceny kawiarnie padną .trudno .będę pił w domu .
objawienie
rok temu
Kapitał nie ma narodowości, ma tylko fundusze (zagraniczne) które go reprezentują :))) Nacjonalizm gospodarczy nie istnieje tyko reprezentuje swoich klientów i dba o ich interesy. :))
wujek d. rada
rok temu
Miał pomysł ale był on dobry 3 miesiące temu. Teraz trzeba poszukać nowego pomysłu. Trzeba być kreatywnym, wziąć kredyt albo wyjechać.
bEJrhHKH
Jamicz
rok temu
Takie poniewieranie ludźmi, rozsadzanie co kilka metrów, badanie temperatury, spisywanie danych, rękawiczki, maseczki, spryskiwanie, odkażanie jest gorsze niż musztra w wojsku. I jeszcze ludzie sami za to płacą...
Moszi
rok temu
Może w Israelu jest lepiej , jedź i sprawdź .
...
Następna strona