Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejne nowe mieszkania w ofercie inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna już w sprzedaży

3
Podziel się:

O 54 nowe lokale mieszkalne zaprojektowane w dwóch kameralnych budynkach powiększyła się oferta projektu Murapol Siewierz Jeziorna, realizowanego w ramach zrównoważonej dzielnicy Miasteczko Siewierz Jeziorna nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. Wszystkie aktualnie wprowadzone do komercjalizacji mieszkania wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home. Docelowo w trzecim etapie inwestycji zrealizowanych zostanie 7 budynków z 217 lokali.

Kolejne nowe mieszkania w ofercie inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna już w sprzedaży
(murapol)
bFePQKtN

Murapol Siewierz Jeziorna to inwestycja przyjazna mieszkańcom i przyrodzie, budowana z poszanowaniem zasobów naturalnych. W puli wprowadzonych do sprzedaży mieszkań dwóch pierwszych budynków trzeciego etapu projektu znajdują się lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o najbardziej poszukiwanych układach i metrażach od 30 do 59 mkw.

Zaoferowane mieszkania zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewni ochronę przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. Wykorzystana do ich budowy membrana z nanowłókien zatrzymuje nawet najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki, dzięki czemu chroni powietrze w mieszkaniu przed smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami, bakteriami oraz innymi zanieczyszczeniami powietrza, zapewniając jednocześnie doskonałą jego przepuszczalność. Klienci będą mieli również możliwość zamontowania w zakupionych mieszkaniach systemu Murapol Appartme, umożliwiającego zdalne sterowanie za pomocą smartfonu oraz tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon.

Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive SA, pracownia należąca do Grupy Murapol.

bFePQKtP

- Z badań dotyczących preferencji klientów poszukujących mieszkań na rynku pierwotnym wynika, że najważniejszą przesłanką decydującą o jego wyborze jest lokalizacja. Zarówno położenie samej Dzielnicy względem traktów komunikacyjnych łączących ją z miastami aglomeracji śląskiej, jak i wewnętrzny jej układ oraz otoczenie natury i bliskość terenów rekreacyjnych sprawiają, że jest to, zgodnie z hasłem naszej kampanii, jedno z najlepszych miejsc na świecie do zamieszkania, o czym świadczy także zainteresowanie klientów dwoma pierwszymi etapami inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Projekt zyskał także uznanie niezależnych ekspertów, jego pierwszy etap został nagrodzony w konkursie Housemarket Silesia Awards 2019 w kategorii „Osiedle przyjazne rodzinie”.

Siewierz Jeziorna to pierwszy realizowany w Polsce projekt zrównoważonej dzielnicy, powstającej od podstaw, z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców, bez krzykliwych reklam, ruchliwych ulic i miejskiego chaosu. Osiedle usytuowane jest w otoczeniu natury, w pobliżu Zalewu Przeczycko-Siewierskiego, który zapewnia nie tylko piękne widoki i miejsca wypoczynku, ale także czyste, pozbawione smogu powietrze. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu węzła komunikacyjnego drogi krajowej nr 1, dzięki czemu dojazd do Katowic zajmuje zaledwie 20 minut, do Krakowa można się dostać w niecałą godzinę, a mniej niż kwadrans potrzeba, by dotrzeć na lotnisko w Pyrzowicach.

Do tej pory w Miasteczku Siewierz Jeziorna zrealizowane zostały dwa etapy inwestycji Grupy Murapol, w których do użytku oddanych zostało 185 lokali mieszkalnych w 5 kameralnych budynkach. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy docenili, m.in. funkcjonalne i kompaktowe układy lokali. W aktualnej ofercie Murapolu w Miasteczku Siewierz, poza wprowadzonymi do sprzedaży mieszkaniami w dwóch pierwszych budynkach trzeciego etapu, dostępne są ostatnie gotowe lokale drugiego etapu.

bFePQKuq
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(3)
Olusia
2 lata temu
Uwielbiam takie awangardowe wnętrza, nadają niepowtarzalny charakter pomieszczeniom. Sama mam w tym stylu dom, który zaprojektował mi Pan architekt z DDProjekt z Krakowa.
edzia
2 lata temu
ja mam piękne mieszkanie dzięki DD Projekt, oni wykonali dla mnie remont a potem zaprojektowali wnętrza
Jolka
2 lata temu
Na razie mieszkańców na tym wzorowym osiedlu nie widać.