Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. TOS
|

Koronawirus. Kolejny lokal wznawia działalność. Klub spod Kutna szykuje imprezę

17
Podziel się

Przybywa przedsiębiorców, którzy przestają zważać na wprowadzone przez rząd i przedłużające się restrykcje. O otwarciu, mimo trwającego formalnie lockdownu, poinformował klub Banderoza z Witoni.

Koronawirus. Kolejny lokal wznawia działalność. Klub spod Kutna szykuje imprezę
Klub Banderoza z Witoni planuje otwarcie w najbliższą sobotę (Facebook, Pexels, Maurício Mascaro, Klub Banderoza)
bDzczxAR

"Mega informacja. Już w najbliższą sobotę otwieramy" - możemy przeczytać na facebookowym profilu klubu. Do informacji dołączona jest grafika reklamująca wydarzenie. Ta nie pozostawia wątpliwości: szykowana jest regularna impreza taneczna z DJ-em.

Na plakacie widzimy też symbole twarzy zasłoniętej maseczką i dezynfekcji rąk, co sugeruje przestrzeganie reżimu sanitarnego. Na imprezę mają być wpuszczani goście powyżej 16. roku życia. Koszt wstępu do 20 złotych. Na plakacie widnieje też logo Strajku Przedsiębiorców, z którym kojarzony jest Paweł Tanajno.

W związku z trwającą "narodową kwarantanną", czyli de facto lockdownem, dyskoteki i kluby pozostają zamknięte. Tak jak obiekty gastronomiczne (poza sprzedażą z dostawą lub na wynos) czy inne obiekty związane z rozrywką i usługami. Jednak coraz więcej właścicieli tego typu miejsc decyduje się na otwarcie biznesów.

bDzczxAT
Zobacz także: Burmistrz Karpacza apeluje: pozwólcie nam pracować, pomoc jest iluzoryczna

Takie decyzje przyspieszyły na początku roku, gdy Wojewódzki Sąd Administracyjny z Opola stwierdził, że sanepid niesłusznie ukarał fryzjera z Prudnika 10 tysiącami złotych grzywny. Uznał, że takie kwestie nie mogą być regulowane w rozporządzeniu, a rząd nie wprowadził stanu klęski żywiołowej, więc nie może ograniczać konstytucyjnych praw i wolności.

Jak pisaliśmy, działalność wznowiło m.in. Centrum rozrywki Laser Factory z Zamościa. - Rodzina jest dla mnie ważniejsza, nie dostaliśmy ani złotówki pomocy. Otwieramy, by żyć - mówił nam właściciel obiektu.

bDzczxAZ

Głośna stała się także historia szczecińskiego lodowiska, które na środku tafli zaczęło sprzedawać kwiaty i w ten sposób chciało przeistoczyć się w kwiaciarnię (których nie obejmuje lockdown). GIS już zapowiedział, że właściciel (i inni jemu podobni) może spodziewać się najwyższej kary - 30 tys. zł.

Z kolei w ostatni weekend we Wrocławiu zorganizowane zostały imprezy w dwóch klubach. Wprawdzie informowano, że spotkania dotyczyć będą "spraw partyjnych" ugrupowania Pawła Tanajny, dalsze części opisów sugerowały, że będzie muzyka i alkohol. Innymi słowy - zapowiadały imprezę taką, jak przed obostrzeniami.

bDzczxBu
KOMENTARZE
(17)
Norynberga 2+
5 dni temu
Smutne i przykre jest to , że większość polityków się sprzedała ...Za 30 srebrników dokładnie tak samo jak kiedyś Judasz .... Tylko nieliczni politycy pokazali , że liczy się kaliber człowieka --- takim człowiekiem okazał się Prezydent Białorusi - Łukaszenka i Prezydent Brazylii - Bolsonaro .... I Prezydent Tunezji John Magufuli , który wykrył fałszywe testy ....... Apokalipsa położy kres złu ......
COVID = fake
5 dni temu
Mam nadzieję że Polska teraz będzie iskrą ... Podobnie jak w latach 80 - tych ... I zniszczy plany realizowane przez globalistów ... Którzy chcą pozbawić Nas majątku i wszelkiej wolności .......
Norynberga 2+
5 dni temu
Mateusz M. się sprzedał tzw. "elitom" ... Za 30 srebrników dokładnie tak samo jak kiedyś Judasz ... i wykonuje ich rozkazy ... Zapewne myśląc , że zostanie wybrany namiestnikiem na Polskę w NWO ... Nic bardziej mylnego - zdrajcy pójdą na odstrzał w pierwszej kolejności .........
bDzczxBv
COVID = fake
5 dni temu
Każdy kto egzekwuje te bezprawne i bez podstawy medycznej obostrzenia - jest przestępcą !!!
Efkamarchefka
5 dni temu
Doskonale.Nawet kamyczek może ruszyć lawinę.Wielkie brava dla wlasciciela! Ma ja Ja!Ludzie ocknijcie się bo za chwilę poczujecie swą w nocniku dłoń.Czeka na ruina gospodarcza TVP Jad rozpowszechnia propagandę o pomocy rządu.Tak zwana tarcza jest tak skonstuowana zeba dostało jakieś ochlapy moze z 10% przedsiębiorców
...
Następna strona