Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|

Kołodziejczak z AgroUnii wściekły. "Supermarkety są silniejsze od rządu"

Sieci handlowe importują świnie z zagranicy, a mogłyby kupować polskie. - Tylko w pierwszej połowie sierpnia do Polski przyjechało 41 TIR-ów żywych świń, głównie z Niemiec i Litwy. Do czego to w ogóle doszło, żebyśmy z Litwy kupowali świnie, gdy swoich nie możemy sprzedać. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że największa dyskontowa sieć w Polsce nie chce kupować mięsa pochodzącego z tak zwanych czerwonych stref ASF, mimo że nasze mięso jest zdrowe. Nie popadajmy w paranoję, bo to prowadzi do tego, że supermarkety są silniejsze od rządu - powiedział w programie "Money. to się liczy" Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii. - Premier udaje, że tego nie widzi. Mówi, żeby rolnicy sprzedawali wszystko co wyprodukują ze swojego samochodu. Zastanawiam się, jak premier chce to zrobić, żeby kilka milionów osób, mieszkających w dużych miastach, żyjących w pędzie, kupowało produkty bezpośrednio od rolników - dodał.

132
Podziel się:
KOMENTARZE
(132)
Tom
3 lata temu
Jak się nie podoba sprzedac gospodarstwo i juz ..nikt nikomu nie każe byc rolnikiem...
bieda kosztuj...
3 lata temu
Kołodziejczak odkrył Amerykę. Politycy nie będą podskakiwać być może przyszłemu pracodawcy. Sprawdźcie sobie co teraz robią byli politycy.
DEMO
3 lata temu
TO JEST WŁAŚNIE TA DEMOKRACJA. ZA KUMUNY BYŁO WIADOMO, ŻE JAK KTOŚ ZOSTANIE PIERWSZYM SEKRETARZEM NA WYDZIALE, DOSTANIE TALON NA SAMOCHÓD I MOŻE MIESZKANIE NO I BĘDZIE MU SIĘ ZYŁO TRCHĘ LEPIEJ. DZISIAJ NIE WIADOMO ILE SOBIE TAKI IMUNITETOWIEC ZAWŁASZCZY, ILE BĘDZIE MIAŁ Z UKŁADÓW I KORUPCJI. ZAMOŻNOŚĆ TYCH OCZCIWYCH IMUNITETOWCÓW JEST PORAŻAJĄCA I PRZERAZJĄCA.
Leśny Dziad
3 lata temu
Niedługo wyjdzie całkowity zakaz chodowli mięsa i wszyscy w sali rączki w górę i kupcie telewizor na baterię bo jak wam pis prąd wyłączy to nawet tego nie usłyszycie ale nastąpi realny wzrost płac o 7, 3 % oraz oszczędności na kupnie pasz importowanych.
Jags.
3 lata temu
Oni by chcieli żeby ceny hurtowe dla nich były jak detaliczne.niedoczekanie wasze.
...
Następna strona