Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koronawirus. "Solidarność" szykuje protesty. "Jesteśmy zorganizowani"

"Solidarność" chce przeprowadzić akcje protestacyjne w dobie koronawirusa, przygotowania trwają. - "Solidarność" jest największą i najlepiej zorganizowaną grupą społeczną w Polsce. Niektóre akcje organizujemy bardzo szybko w czasie rzeczywistym. Na pewno nie cofniemy się przed akcjami nawet na ulicach - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" Marek Lewandowski z "Solidarności". - Na co mieliśmy do tej pory narzekać, kiedy rząd podnosił płacę minimalną szybciej niż postulowały o to związki. Zjednoczona Prawica to jest trudny partner, ale partner. Przepychanka będzie - dodał.

0
0
433
Podziel się
Komentarze (433)
zobacz więcej komentarzy (433)
KOMENTARZE
(433)
J23
2 lata temu
to jeszcze istnieje, przecież to przybudówka , fasada słusznej partii , idea tamtej SOLIDARNOŚCI poszły w las
Alex
2 lata temu
niech solidarność protestuje przeciwko wirusowi. Precz z wirusem, precz z wirusem, precz z wirusem ... solidarność, ... solidarność A później działacze podzielą się pieniędzmi jakie dostali na organizację spędu.
Tadzio
2 lata temu
Związek zawodowy ,,Solidarność'' co to takiego , przecież ich szefowie to ludzie biorący szmal z kasy państwowej i to dużą. Czym różni się ich szef Duda od PISOWCÓW ,którzy tylko niszczą a nie budują. Ciekawe kiedy wreszcie będą płatni ze składek swoich członków.
zbych
2 lata temu
kiedyś była solidarność było nas 10 milionów , a teraz zlepek karierowiczów i obiboki
lola
2 lata temu
bede wam kibicowac cala polska powinna ruszyc na ulice dosc umeczenia narodu
...
Następna strona