Trwa ładowanie...
bEKeVItN
Notowania
Przejdź na

Lex TVN. Biznes mówi ostro: "Zamach na prawa własności i wolne media"

Lex TVN w Senacie, stacja uzyskała holenderską koncesję, ale problemu to nie rozwiązuje. Co na to przedsiębiorcy? - Koncesja holenderska tylko częściowo rozwiązuje problem nieprzedłużanej od 18 miesięcy koncesji, więc wiemy, że TVN24 nie zamilknie i nadal będzie nadawać. Natomiast problem Grupy TVN, problem trzech kanałów naziemnych, dostępnych za pomocą anteny, on zostaje - powiedział w programie "Money. To się liczy" Wojciech Kostrzewa, prezes Polskiej Rady Biznesu. - Dla mnie jest to zamach na prawa własności, jest to próba wywłaszczenia legalnego właściciela stacji TVN. Zmuszenie do sprzedaży pod przymusem to inna nazwa wywłaszczenia, pod przymusem sprzedaje się znacznie taniej, poniżej ceny rynkowej. To działanie w stylu putinowskiej Rosji, która właścicieli mediów spoza kraju wywłaszczała w podobny sposób około 10 lat temu. To jest wreszcie zamach na wolne media, które są drugim płucem w ekosystemie wolnego rynku. Należy się przed tym chronić, bo dziś...

rozwiń
0
0
208
Podziel się
Komentarze (208)
zobacz więcej komentarzy (208)
bEKeVItZ
KOMENTARZE
(208)
Zbigniew
2 miesiące temu
Jakby nie było wolnych mediów , nie dowiedzieliśmy by się o tych wszystkich pisowskich aferach, jakby tak postawić na szali jedną tylko pisowską aferę a na drugiej wszystkie afery PO to szala się nie przechyli. Bo cóż to za afera taśmowa ,albo podsłuchowa, to pikuś w porównaniu, choćby do GET BEKU, a są jeszcze PCK, Malwersacja pieniędzy w ,,Polska Fundacja Narodowa’’ oraz kradzież pieniędzy w służbach specjalnych Wybory kopertowe itd. Ujawnianie takich afer ma zbawienny wpływ na gospodarkę i jest ozdrowieńczą a rolą dla Państwa i tych mediów ,Nie powinno być tak ,jak to wspaniale państwo działa tylko jak państwo nie działa. Zatem, jeśli chcemy budować socjalizm to Kaczyński ma rację, jeśli gospodarkę rynkową, to opozycja ma rację. Tak więc rozmawiają na innych falach i nigdy się niedogadaną bo konie ciągną w przeciwnych kierunkach .
Szyderca
2 miesiące temu
Dlamnie tvn24 i TVP onfo można zamknac w tych kanałach prawdy się nie dowiesz.
Justus
2 miesiące temu
Tylko pod tym krzyżem tylko pod tym znakiem Polska będzie biedna a Polak żebrakiem.
bEKeVIur
snake venom
2 miesiące temu
z TVN oglądam tylko TVN Meteo bo tam nie ma żołnierzyka
Majonez Pozna...
2 miesiące temu
Bardzo duzo już tej włąsności widać gołym okiem w rękach prywatnego biznesu a zachłanności jego na zyski nie widzimy kresu ???? Czy przy tym zysku biznesmenów wzroscie krzywa zysków zatrudnionych przez nich pracowników równie szybko i równie wysoko rośnie ???
...
Następna strona