Notowania

finanse
21.03.2019 12:22

Łukoil definitywnie znika z polskiego rynku. Stacje czeka rebranding na Amic Energy

Austriacki fundusz inwestycyjny zdecydował o wypowiedzeniu umowy licencyjnej na korzystanie z marki Łukoil w Polsce. Wszystkie stacje zostaną zmodernizowane i będą funkcjonowały pod nazwą AMIC Energy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Łukoil znika z Polski. Stacje czeka rebranding na Amic Energy

Marka Łukoil skupia w Polsce sieć 115 stacji paliw. Od kilku miesięcy przechodzą one widoczny rebranding i są gruntownie modernizowane. Cały proces zostanie zakończony do 1 czerwca i od tego czasu wszystkie stacje będą funkcjonowały pod nazwą AMIC Energy.

Jak zapewnia spółka, klienci pierwszych zrebrandowanych stacji już mogą korzystać w pełni z nowych rozwiązań. Jednocześnie koncern zapewnia utrzymanie atrakcyjnych cen paliw, co jest szczególnie ważne dla dotychczasowych klientów sieci.

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

Pierwsza w nowym brandzie stacja AMIC Energy w Piasecznie otrzymała wyróżnienie w kategorii "stacja w segmencie premium" podczas Gali Petrotrend Stacja Benzynowa 2019, która odbyła się 18 marca w Warszawie. Ze zmodernizowanych stacji korzystać można już w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Gdyni i Wrocławiu. Kolejne otwarcia planowane są na przełom marca i kwietnia w Krakowie i Radomiu.

Tagi: finanse, gospodarka, łukoil, amic energy
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-03-2019

kapitalistaWielka szkoda, bo stacje tej firmy miały naprawdę tanie paliwo w stosunku do państwowych polskich molochów

21-03-2019

karolanigdy tam nie kupowałam, bo nie miałam zaufania

21-03-2019

koń będzie siedziałcoraz bardziej jest oczywiste, że srebrny deweloper, to ustawka ruskiego Gierciucha

Rozwiń komentarze (101)