Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Money. To się liczy". Polscy rodzice bez wsparcia w pracy

3
Podziel się

Czy rodzice są traktowani w pracy na równych zasadach jak bezdzietni? O tym w pierwszej części "Money. To się liczy" rozmawiamy z Andrzejem Kubisiakiem z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. W drugiej części programu o tym, co dalej z cenami prądu opowie prof. Marcin Kalinowski z Wyższej Szkoły Bankowej.

bEpOEvYl

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Podatek katastralny. Kiedy będzie dobry moment?
bEpOEvYO
wideo
rynek pracy
KOMENTARZE
(3)
Ciągle pod wi...
rok temu
Ja wychowałam czwórkę dzieci dwojac się i trojąc a państwo dało emerytury tym co nie płacił składek a dla mnie nie dali nic. Mam dużo gorsze, a emeryturę niż kobiety bezdzietne. Moje dzieci pracują na emeryturę ty h co nie mają dzieci a nie na moją. Tak naprawdę to ja sobie emeryturę wypracowałam ale panstwo dało ja i bym a dla m ie ochlapy. Cały, as jestem gorzej traktowana. Najpierw w pracy bo matka czwórki dzieci a takie traktowano gorzej. A teraz emerytura gorsza bo macierzyński bo wychowawczy był. Polityka prorodzinna jest niesprawiedliwe. Do tego jeszcze byłam w OFE żeby na emeryturze mieć lepiej zgodnie z obiecankami ówczesnych kanciarzy. Polecam,, Okradło mnie Panstwo metodą na OFE,, na YouTube.
Olo
rok temu
Brawo
monj
rok temu
Nie inaczej Zwykle matki traktowane lepiej dostosowane godziny czesciej zwalniane z pracy ponadto zwolnienia bo chore dziecko bo wyjezdza na wycieczke itp .... pomijajac juz telefony i sms w pracy do domu do meza babci opiekunki
bEpOEvYP