Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nadciąga kolejne uderzenie? "To dopiero początek kłopotów"

- Uważam, że to dopiero początek problemów w gospodarce USA, a co za tym idzie również w Europie i Polsce. Historia pokazuje, że początki recesji zazwyczaj wyglądają na miękkie lądowanie, a później sytuacja się pogarsza. Tak może być i w tym przypadku - mówił w programie Money.pl Damian Rosiński, główny ekonomista Domu Maklerskiego AFS. Według niego będzie to miało wpływ na zachowanie banków centralnych oraz inflacji. Czy w takim razie musimy szykować się na kolejne wstrząsy?

Tagi:
inflacja, gospodarka, recesja
0
0
303
Podziel się
Komentarze (303)
zobacz więcej komentarzy (303)
KOMENTARZE
(303)
Romek
miesiąc temu
Już Pawlak z Kargulem wybierając się do Ameryki, mieli walizki pełne chleba,zakąsek, że już o trunkach nie wspomnę,bo obawiali się recesji.Może i teraz warto mieć takie pakunki na podorędziu?
Artur
2 miesiące temu
Gość wie co będzie ale pracuje za marną pensyjkę. Dlaczego? Bo takie dyrdymały mają skłonić społeczeństwo do podążania tak wyznaczoną banksterską drogą.
Polak
2 miesiące temu
Cieszmy się że ma kto nas bronić i w to inwestuje. Byśmy chyba się postali gdyby nie udzieli pomocy
Bezdomny
2 miesiące temu
Dobrze jest zadać sobie pytanie co to jest recesja i czemu i komu ma służyć.Większość ludzi żyje na średnim i niskim poziomie i nie potrzebne są ludziom konflikty militarne jak też ideologiczne na których korzystają wynaturzone bankierzy i politycy.
Tomek
2 miesiące temu
Tu nie można powiedzieć co się myśli
...
Następna strona